Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka: CHTĚJÍ VYDĚLAT NA SVÉ „CTI“?

KATEŘINA KRISTELOVÁ (38) a TOMÁŠ ŘEPKA (44) se rozhodli zúčtovat se svými kritiky. Tvrdí, že jim jde o čest, ale zdá se, že jim jde spíš o prachy!

Ještě nedávno měli z ostudy kabát, když se podle záznamů z kamer prokázalo, že platili za inzerát, který podali na erotický web jménem Řepkovy exmanželky, modelky VLAĎKY ERBOVÉ (36). Teď moderátorka a bývalý fotbalista opět šokují.

Také vás může zajímat ...
Vlaďka Erbová: Musela nedávno čelit ošklivému útoku

Nenechají se urážet

Rozhodli se, že budou žalovat své odpůrce, kteří jim v komentářích Kristelona sociálních sítích uštědřují urážlivé poznámky. Na to je totiž blonďatá dračice Kristelová hodně háklivá. Nyní se k ní přidává i její chrabrý rytíř Řepka a oba jsou přesvědčeni, že lidé, kteří je na sociálních sítích urážejí, se dopouštějí protiprávního jednání.

„Na všechny komentující a urážející je a bude podané trestní oznámení. My se o nic nestaráme, všechno už řeší policie a moji právníci a mají moji plnou důvěru,“ řekl k tomu Tomáš Řepka. Řepkovi s Kristelovu prý došla s některými trpělivost a se sprosťáky nemají žádné slitování. „Měli si to ti dotyční rozmyslet o něco dřív,“ tvrdí nyní a dodává.

„Máme identity lidí a je s nimi zahájené řízení. Pár lidem se tak zkomplikuje život a já se na to těším,“ okomentoval to bývalý fotbalový bouřlivák. Že nemluví ani jeden z nich do větru a nejde jen o výhrůžky, potvrzuje i jedna žena, kterou známý pár zažaloval.

Na policii už musela jít podat vysvětlení kvůli obvinění z podezření, že se dopustila urážky na cti tím, že měla ve svých komentářích na Facebooku Kristelovou s Řepkou zesměšnit a hrubě urážet. Žena reagovala na instagramovou story, kterou Kristelová natočila v kostele.

„Káčo, jsi pí*a, přeju ti, abys ryla tím svým plastovým ksichtem v zemi a hodina božího trestu se přiblížila,“ napsala paní Marie a vysvětlila, že jde o glosu z filmu Slunce, seno.

Zoufalá snaha, jak přijít k pěnezům

Za to nyní Kristelová s Řepkou požadují po ženě statisíce. „Každý z nich chce 300 až 350 000 korun. Dohromady to je až 700 000,“ říká Marie, která jen za spáchání přestupku bude muset zřejmě uhradit pokutu 10 000 korun a sepsat pro oba omluvu.

„Ona sama na svém Instagramu ale uráží dnes a denně,“ rozčiluje se pisatelka, která Kristelovou nazývá královnou bizáru. Pokud by se povedené dvojce podařilo takto zažalovat i další urážející, mohli by na tom docela vydělat. Poté, co praskla jejich škodolibá akce vůči Vlaďce Erbové, ze které udělali eskort, na nich lidé negativními a nenávistnými komentáři opravdu nešetří.

A to přitom Erbová nedávno prohlásila, že o Řepkovi nehodlá už říkat nic negativního kvůli jejich synovi MARCUSOVI (6).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...