Katherine Heigl: Velký strach z kil po porodu

Nadváha se neodpouští

Velký váhový přírůstek pro herečku jejího formátu je prý hotová pohroma.

Americká filmová hvězda KATHERINE HEIGL (38) známá i ze seriálu Chirurgové by měla prožívat nejšťastnější období, protože loni v prosinci porodila svého prvního a vymodleného potomka syna JOSHUU BISHOPA KELLEYHO, namísto toho si ale dělá starosti o svou postavu. V těhotenství totiž přibrala téměř 20 kilogramů a teď se doslova děsí toho, že už je nikdy neshodí.

V minulosti se přitom Katherine otěhotnět ani po mnoha pokusech nedařilo, a tak se s manželem nakonec rozhodli adoptovat dvě holčičky NALEIGH (8) a ADALAIDU (4). Když proto loni zjistila, že je v jiném stavu, byla v šoku.

„Od pětatřiceti jsem si říkala, že to bude problém,“ uvedla Heigl, pro kterou prý v těhotenství bylo nejtěžší pozorovat, jak přibírá.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...