Káva s karamelovým mlékem

Suroviny:  430 ml vody  60 ml silného espressa  2 lžičky vanilkového extraktu  60 g hnědého cukru  160 ml smetany ke šlehání  2 lžíce karamelového kondenzovaného mléka  ¼ lžičky mořské soli  mletí skořice na posypání

Také vás může zajímat ...

Postup: Vodu, kávu, vanilku a cukr dáme do malého rendlíku. Přivedeme k mírnému varu a 2 minuty zvolna vaříme, dokud se cukr nerozpustí.

Necháme stranou a udržujeme horké. Šlehačku dáme do velké mísy, přidáme karamelové mléko a sůl a opatrně spojíme. Kávu rozdělíme do 4 vyšších sklenek, ozdobíme karamelovou šlehačkou a posypeme skořicí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...