Káva v kosmetice

Káva rozhodně není jenom k pití. Je skvělým pomocníkem také v kosmetice. Kávovou sedlinu totiž můžete využít na obličejový peeling, čerstvě umletou kávu zase na výrobu masky na vlasy, krému na suchou pleť nebo na olejovou směs proti celulitidě.

Zbavte se celulitidy

Také vás může zajímat ...

Pokud se chcete zbavit pomerančové kůže a zpevnit pokožku, vyrobte si domácí mast. Stačí vám lžíce olivového oleje, dvě lžíce mořské soli, jedna lžíce mleté kávy a tři kapky citrusového esenciálního oleje.Vše zamíchejte a krouživými pohyby vmasírujte do pokožky. Nechejte chvíli působit a poté zlehka opláchněte. Opakujte aspoň jednou či dvakrát týdně.

Krém ze zakysané smetany

Chladné, nebo naopak teplé počasí vaší pleti nedělá dobře.Máte ji vysušenou a bez života? Zkuste si udělat domácí krém. Smíchejte jednu lžičku kávové sedliny, jednu polévkovou lžíci zakysané smetany, lžičku kokosového oleje a lžíci medu. Všechno spojte ve vodní lázni.

Pryč s vráskami

Uvařte si kávu, smíchejte ji s jedním žloutkem a lžící žitné mouky. Pastu nechte na tváři 10 minut působit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...