Každou noc mě probouzel strašidelný šepot!

Poté, co jsem se dozvěděla o smrti spolužačky, spatřila jsem i její přízrak!

Můj spánek pravidelně narušoval duch zemřelého člověka.

Letos v létě se mi stalo něco děsivého, co jsem si nejprve neuměla vysvětlit. Začalo to jedné noci, kdy jsem se probudila hodně vyděšená. Měli jsme s manželem každý svůj pokoj, jak jsme na to byli zvyklí, takže jsem spala sama.

Také vás může zajímat ...

Výměna pokoje nepomohla

Seděla jsem na posteli a slyšela jsem, jak někdo šeptá moje jméno. Současně jsem vnímala, jak mě ovanul závan ledového vzduchu. Když jsem rozsvítila, šeptání umlklo. Myslela jsem si, že se mi to jen zdálo, ale další noc se celá situace opakovala znovu, a pak ještě několikrát. Svěřila jsem se manželovi. Ten si myslel, že jsem třeba jen přepracovaná.

Nabídl mi, že si můžeme vyměnit na pár nocí pokoje. Souhlasila jsem, ale k mému znepokojení se ten hrůzný zážitek opakoval i v manželově ložnici. Měla jsem kamarádku Petru, která se věnovala věcem mezi nebem a zemí. Dala jsem si s ní sraz a všechno jsem jí vyprávěla. Petra řekla, že se nejspíš jedná o ducha někoho nedávno zemřelého, kdo ke mně měl vztah.

O nikom podobném jsem ale nevěděla.

Stalo se to i dalším lidem!

Noční můra mě trápila dál, ať jsem spala kdekoliv. Desátý den od prvního záhadného zážitku jsem se dozvěděla, že zemřela moje bývalá spolužačka Eva. Okamžitě mě napadlo, že to může mít s těmi tajuplnými jevy souvislost. A ukázalo se, že to tak opravdu bylo. Té noci mě probudil nejen obvyklý šepot, ale ukázal se mi i mlhavý přízrak, ve kterém jsem Evu poznala.

Moje zděšení to příliš nezmenšilo. Kamarádka Petra mi pak poradila, abych šla do kostela a zapálila za Evu svíčku. Chtěla vědět, jestli jsem neměla se spolužačkou nějaké nevyřízené účty, ale já jsem o ničem nevěděla. Poté, co jsem uposlechla Petřinu radu, se opravdu už nic nestalo a moje noci už byly klidné.

Později jsem se dozvěděla, že stejně jako mně se Eva zjevila i několika dalším bývalým spolužákům.

Stejně jako já, ani nikdo další nevěděl, proč se tak stalo a co nám tím její duch chtěl sdělit.

Zuzana B. (52), Most

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...