Každý chlap by to s ní prý měl těžké!

Herečka s ohromujícím dekoltem Jitka Čvančarová (41) je sice už několik let šťastně vdaná, ale její manžel, tanečník Petr Čadek (40), to s ní nemá lehké. Hvězda seriálů Černé vdovy a Most přiznala, že s manželem někdy složitě hledají společnou řeč.

Ona je prý oheň a její muž voda. Populární herečka připustila, že se od většiny ostatních manželek dost odlišuje. Přesto, že by mohla být symbolem ženství, chová se prý často spíš jako muž! „Mám hodně mužské energie. V čistě ženském kolektivu ani dlouho nevydržím. Nevyhovuje mi.“ prozradila. Herečce dokonce nedělá problém zařizovat mužské záležitosti.

Také vás může zajímat ...

Umí totiž vzít do ruky šroubovák, kladivo nebo třeba vrtačku.

Chlubí se tím, že vyřeší spoustu technických věcí.

„Asi je pravda, že muži mají raději křehčí a především bezradnější ženy, protože jim dodávají pocit mužské nadvlády. Se mnou je to náročnější, myslím, že můj muž se fakt nadře,“ vysvětlila Jitka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...