Každý den velmi trpí

Herečka DÁDA PATRASOVÁ (63) se na společenské akci rozhovořila, jak její dcera ANNA SLOVÁČKOVÁ (24) zvládá náročnou léčbu.

Kvůli bolestem se nedokáže radovat ze života

Také vás může zajímat ...

Její maminka promluvila o tom, jak se nemocné dceři daří. Herečka Anička Slováčková (24) nedávno přiznala, že má rakovinu prsu. Tato zpráva zdrtila především její rodiče Dádu Patrasovou (63) a Felixe Slováčka (76). Dáda na nedávné premiéře filmu prozradila, jak na tom její dcera aktuálně je a jak se zákeřnou nemocí bojuje.

Obdivuje její statečnost

Svou dceru zřejmě velmi obdivuje. Musela však přiznat, že Aničku trápí velké bolesti.
Každý, kdo si podle ní prošel chemoterapií, ví, co si pod tím představit. Nikdo jiný nejspíš ne. Nicméně i přesto se Anička stále drží a bojuje. Věří, že její léčba je na dobré cestě, a bude dál pokračovat v tom, co jí lékaři naordinovali.

Pro Dádu je prý její dcera skutečný vzor. Velmi ji obdivuje, jak statečně celou záležitost s nemocí zvládá. Podle kamarádek Patrasové, kterým se svěřila, ona na jejím místě by vše snášela mnohem hůře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...