Kde bere Jana Paulová peníze na cestování?

Hraní moc nemá, zato cestuje po celém světě

Jana Paulová by nejraději procestovala celý svět.

Oblíbená herečka JANA PAULOVÁ (61) se nyní příliš na veřejnosti nevyskytuje. Spíš cestuje po světě. Kde ale bere finance na docela drahé cesty, když ji skoro nevídáme v televizi a pomalu ani v divadle?

Poslední větší role měla v Kameňácích, před dvěma lety se objevila ve Vinařích. Sympatickou herečku ale už tak často nevídáme. Je to i tím, že si našla novou zálibu. Cestování. A právě to jí prý pomohlo od nečekaných depresí! „Měla jsem období, kdy jsem hrála velké dramatické role, těžké psychologické záležitosti.

Také vás může zajímat ...

Hrála jsem je doslova na dřeň. Od rána jsem se vědomě dostávala do deprese a tu hrůzu, všechno, co jsem z toho světa nasála špatného, jsem večer těm nebožákům divákům předhazovala,“ prozradila herečka. Herečku tohle všechno prý natolik vyčerpalo, že musela najít jinou životní cestu.

Kam zmizela dcera?

Herečka našla útěchu v duchovnu, přesněji v meditaci. Odjela do Himálaje, kde objevila svatyni. Všude prý byla tma, hořely tam svíce, troubilo se na dlouhé mušle a vedly se tam mantry, které vás dostanou do zvláštního stavu.

Právě to herečku natolik osvobodilo, že našla zálibu v cestování po podobných končinách. Jednou to je Himáláj, jindy Nepál, pak Indie nebo Afrika. Zaráží vás, jestli to není drahé na to, že herečka není zrovna v pracovním zápřahu? Podle našich informací má něco našetřeno, jindy si vyjede s manželem.

A pak v Indii žije její starší dcera ADÉLA, takže v podstatě zaplatí jen letenky. Pak se nedivíme, že se nechce vracet k hektickému herectví, které ji tak vyčerpávalo. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...