Kde bere tolik peněz?

Nejstarší dcera zpěváka KARLA GOTTA (†80) DOMINIKA (47) na tom není po finanční stránce nejlépe, avšak nechová se tak.

Před časem se musela pořádně otáčet, měla dokonce dvě práce. Pak se ale rozhodla s jednou z nich skončit, protože už to údajně psychicky ani fyzicky, nezvládala. Bylo toho na ni moc a začínala se bát o své zdraví.

Také vás může zajímat ...

Nicméně i když nepobírá zrovna žádný hvězdný plat, dokáže si užívat, jako kdyby měsíčně brala statisíce. Jak je to možné?

Chodí do luxusních restaurací

Dominika nedávno pozvala svoji maminku Antonii (85) do vyhlášené indické restaurace, kam by si lidé s průměrným platem asi jen tak nezašli. „Jídlo mě naučil milovat můj táta,“ hájí se Dominika. Kde na to ale bere peníze, je pro všechny jednou velkou záhadou.

Možná díky tomu, že se chodí ukazovat na večírky, tak za to dostává zaplaceno. To by celou situaci vysvětlovalo. Třeba má ale ještě nějaký tajný příjem. Že by snad byl ve hře nový movitý milenec?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama