Kde je nějaký chlap, aby jí pomohl?

Opuštěná je teď úplně všemi! Herečka Kateřina Brožová (52) prožívá nyní těžké období. Po odchodu tatínka teď ztratila i maminku.

Na sociálních sítích se nedávno podělila o smutnou zprávu o skonání někdejší sólistky baletu moskevského Velkého divadla Jeleny Kovalevské (86). Kateřina tak zůstala až na dceru Kačenku (18) úplně sama.

Také vás může zajímat ...

Nemá teď prý ani mužskou náruč, do které by se mohla schoulit v těžkých chvílích. A tak, i když to není jejím zvykem, namluvila Kateřina, zřejmě ve slabší chvíli, pro své fanoušky nostalgický a citlivý vzkaz, ve kterém apeluje na všechny, aby si vážili dobrých vztahů a chovali se k sobě hezky.

„Moc bych si přála, abychom byli k sobě ohleduplnější, otevřenější, abychom si víc vážili jeden druhého,“ říká a její slova jen dokazují nové poznání. Že až ve chvíli, kdy člověk ztratí rodiče, definitivně v životě dospěje a vše kolem sebe začne vnímat hlouběji než kdy dřív.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama