Kde náruživá Lucie Bílá schovává milence?

Je opět zamilovaná?

Lucie Bílá.

Temperamentní slavice LUCIE BÍLÁ (50) je známou tajnůstkářkou. Když si najde novou lásku, je to ona, kdo ji poprvé představí světu, a nikoli média. A stejně tak, když se rozejde, dokáže tuto životní změnu tutlat celé měsíce. Teď by měla být oficiálně nezadaná. Ale my víme, že náruživá Lucie neumí být bez chlapské náruče!

Nebýt její provalené nevěry před dvěma lety, možná bychom ani nevěděli, že Lucka není tou ženou, která hledá věčnou lásku, ale na muže má pech. Tak se alespoň předtím tvářila. Po rozpadech vztahů s osudovými muži Bílá usoudila, že je nejspíš příliš silná osobnost na to, aby našla muže, který její popularitu a nezávislost ustojí.

Zpěvačka se dostala do pozice, která spíš patří mužům, a podle toho se zřejmě začala i chovat. Stala se nejen tvrdou byznysmenkou, ale dostála i pověsti lovkyně chlapů, zejména pak svalnatých zajíčků.

Hra s mužem i veřejností

Právě v roce 2014, kdy jsme jako první přinesli informaci o tom, že Bílá nejspíš nebyla svému tehdejšímu partnerovi PETRU MAKOVIČKOVI (40) věrná, se ukázalo, jakou moc Bílá má. Pár měsíců nato jistý mladý svalovec poskytl do médií pěkně pikantní rozhovor týkající se jeho vztahu s Bílou. I když použít pojem „vztah“ je silné slovo. Spíše se jednalo o pár povyražení a samotná slavice měla mladíčkovi říct, ať od ní nic nečeká, že svého partnera Petra Makovičku miluje. Celá aféra se v médiích moc nerozmazávala. O Lucii se ví, že možná lépe než s muži to umí s médii. Ovšem kdo by čekal, že ponížený Makovička za sebou zabouchne dveře otvovického sídla, kde s Bílou žil, spletl by se. Naopak. Dvojice stále byla spolu a Makovička se tvářil, že se ho to netýká.

A1
Lucie se vždy obklopovala silnými muži. I když zavařovala okurky.

Musí mít lásku

V posledních měsících Lucie měla, pravda, starosti s něčím jiným. Umírala jí milovaná maminka. Ovšem rozptýlení v mužské náruči a jistý doping v podobě milostných hrátek před koncertní šňůrou, to je něco, co Lucii prý nabíjí. Musí to ale dělat šikovně, aby na to nikdo nepřišel. My už ale víme, že to se Lucii daří.

Konečně nový muž?

Letošní rok je pro Lucii významný. Oslavila padesátiny a při té příležitosti připravila show v podobě koncertů Fifty-fifty. V den jubilea se s ní předvedla na Slovensku, Česko tato událost čeká až na podzim. Také vydala novou desku Hana. Jinak ale o ní není moc slyšet. Na Bílou je to zvláštní. Zpěvačka ovšem už nějaký ten pátek dojíždí do Bratislavy, kde natáčí další sérii Česko- Slovensko má talent. A u našich sousedních bratrů měla Lucie prý ztratit hlavu i srdce!

Kde se s muži schází?

Lucii Bílé se říká i realitní magnátka, protože vlastní spoustu nemovitostí. Každého by hned napadlo, že pro známou osobnost není nic jednoduššího než si své avantýry odbývat právě v některém z hnízdeček lásky. Jenže Bílá něco takového prý nedělá. Kdyby se náhodou střetla na chodbě s někým ze sousedství a vykračovala by si to s nějakým fešákem za zády, mohla by si být jistá, že druhý den o tom budou vědět všechna média.

A3
Je královnou svého rodiště. Ze svého domu vidí na celé Otvovice.

Lucie ví, že věřit může jen pár lidem. Mezi ně určitě patří otvovičtí sousedé. Jenže vodit si do luxusního sídla, jehož hodnota se odhaduje na 40 milionů korun, milence na jednu noc, to je přece jen riskantní. Něco jiného je ale hotel. V té spleti návštěvníků si nikdo z nich nevšimne, že se k pokoji slavice blíží nečekaná návštěva. Možná ani netuší, že Bílá v onom hotelu odpočívá. Tak to Lucie dělala dříve. Ale teď? Svoji vysněnou lásku si bude hýčkat. A je náhoda (nebo úmysl?), že zrovna před pár měsíci si Lucie pořídila v Bratislavě byt. Prý na Slovensko stále častěji dojíždí a bydlení po hotelech jí zřejmě začalo dost vadit.

Její nové útočiště má ale možná ještě další význam. Podle našich zdrojů je Lucie na Slovensku skutečně často vídána s jedním a tím samým mužem. Kdo by si ale myslel, že jde o dalšího mladíka, plete se. Jde prý o prošedivělého elegána, který sice může být mladší než Lucie, ovšem vypadá na poměrně vyzrálého a zajištěného muže. A právě takového spolehlivého a hlavně vyrovnaného chlapa by potřebovala. Je to konečně ta pravá láska, s níž se Lucie časem pochlubí?

Touha po lásce je teď silnější

Zpěvačce prý tatínek kdysi řekl, že by měla zůstat sama, protože se její vztahy vždy zvrtnou. Leckdy to vypadalo, že Lucie na lásku rezignovala, protože si uvědomila, že není lehké s ní být.
Jenže to tvrdila, když byla po nějakém rozchodu. Pak ale přijde pocit prázdnoty. Ten je teď o to horší, když nedávno přišla o jednoho rodiče. Z otvovického sídla se navíc odstěhoval syn FILIP (21). Bratr KAREL (53) si založil novou rodinu.

Nebylo by divu, kdyby zpěvačka hodila za hlavu všechny milostné krachy a řekla si, že ten princ na bílém koni se už přece musí objevit. A pokud se ukáže někdo pohledný, sebevědomý, schopný a tolerantní, není důvod, proč po něm nesáhnout všemi deseti.

A2
Takhle vypadá její slovenské hnízdečko… lásky?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...