Kde se skrývá prasynovec Heidi Janků?

Dva měsíce je v databázi pohřešovaných dětí prasynovec zpěvačky Heidi Janků (55) Tomášek Figura (4), po kterém pátrá už i Interpol.

Někteří si možná vzpomenou na loňský incident na pohřbu zpěvaččina manžela, kdy obřad narušila manželka Heidina synovce Renata Figurová (38) kvůli tomu, že ve sporu s jejím bývalým manželem svědčila v jeho prospěch.

Také vás může zajímat ...

Mnozí včetně Heidi, která se chvěje o osud čtyřletého prasynovce, mají zato, že jeho zmizení je pokračováním sporu mezi bývalými manželi, neboli že za ním stojí právě Tomáškova matka Renata. Ta nechtěla připustit, aby se s otcem Tomášem (38) vůbec stýkal. Okolnosti zmizení Tomáška policie nezveřejnila, ale Renatu Figurovou nedávno zadržela v pražském bytě.

Stopy po malém Tomáškovi však dosud vyšetřovatelé nenalezli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...