Kde všude si herec nechává odsávat tuk?

Je šťastně zamilovaný a zřejmě se rozhodl, že pro svou lásku začne hubnout. Herec a dabér Martin Zounar (52), který hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, bojuje s nadváhou už delší dobu. Teď se zdá, že chce s nadbytečnými kilogramy jednou provždy zatočit.

Na svém Instagramu sdílel snímek z místnosti plné cvičebních pomůcek. Herec na fotografii stojí na podložce a společnost mu dělají dva urostlí chlapíci. Že by šlo o trenéry? „Konečně začínám pro sebe něco dělat. Mám k tomu super tým,“ napsal k fotografii odhodlaný Zounar. Kdo si ale myslel, že Zounar začal chodit do fitka, ten se šeredně zmýlil.

Také vás může zajímat ...

Herec zvolil poněkud pohodlnější metodu hubnutí, chodí prý na rázové vlny. Kvůli tomu si z něj ovšem někteří lidí dělají legraci včetně hereckých kolegů. Například jedna z uživatelek Instagramu se Zounara na rovinu zeptala, jestli se mu touto metodou zmenší jeho pozadí.

„Ne, jen se uvolní,“ odpověděl na to Zounar.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...