Kde vzali na luxusní dovolenou?

Budou jim peníze z dovolené brzy chybět?

Minulý rok na jaře byli herečtí manželé Michaela Tomešová (29) a Roman Tomeš (32) mezi těmi, kteří si nejvíc stěžovali na to, že se kvůli vládním opatřením ocitnou bez příjmů. Ale tak zlé to asi u nich doma není, když si vyrazili přes svátky k moři.

Přestože jsou divadla stále zavřená, herci Michaela Tomešová (29), která vystupuje v seriálu Sestřičky Modrý kód, a její manžel Roman Tomeš (32), hrající v seriálu Slunečná, si na nedostatek financí nemohou stěžovat.

Také vás může zajímat ...
Na dovolenou asi padla část peněz, které si Míša vydělala v Sestřičkách

Přes svátky se totiž sbalili a s dětmi a Míšinou maminkou vyrazili na luxusní dovolenou do Egypta. A to i navzdory tomu, jak moc hlasitě proti opatřením, která je v práci omezila, protestovali. Tehdy se jim asi nikdo nedivil, vždyť mají dvě malé děti a hypotéku na dům.

Pro zimní dovolenou si vybrali prosluněný Egypt

O tyhle sympatie ale nejspíš u velké většiny veřejnosti přišli. Fanouškům se teď zdá jejich prohlášení velmi pokrytecké. Pokud by na tom byli tak špatně, jak se snažili tvářit vloni, těžko by mohli na dovolenou jen pomyslet a místo katalogy cestovních kanceláří by spíš probírali inzeráty a hledali možnost přivýdělku jako mnozí jejich kolegové, kteří teď opravdu čelí existenčním problémům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama