Kdo bude dědit po režiséru Herzovi?

Smrt slavného tvůrce Spalovače mrtvol a dalších filmových děl Juraje Herze (+83) otevřela i ožehavou otázku kolem jeho majetku. Pilný režisér měl na kontě spoustu filmů a pracoval i v cizině, takže po sobě zanechal nejen byt v centru Prahy, ale i tučná bankovní konta.

Je ale otázka, zda z nich jeho partnerka, herečka Martina Hudečková (54), bude něco mít, když jsou tu Herzovy děti z předchozích vztahů, syn Michal (57) a dcera Annelie (29). Hudečková byla „jenom“ přítelkyní, takže pokud režisér nezanechal závěť, nemusí dostat nic.

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu, pečlivý režisér si tyhle věci patrně dopředu promyslel, protože zanechal i pokyn, že chce být rozprášen mezi vrbičky na její chalupě u Jindřichova Hradce, kde to měl rád.

Tamtéž také Martina brzy plánuje na jeho počest zahradní slavnost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...