Kdo dluží velké peníze Daliboru Jandovi?

Patrně z toho nebude diplomatický incident, ale naší popové hvězdě Daliboru Jandovi (63) dluží peníze Kuba. Tedy ne Kuba z Krkonošských pohádek, ani rybář Jakub Vágner (34), ale Kuba, vlast nedávno zesnulého Fidela Castra (+90).

Janda už přitom přestává doufat, že se mu podaří dluh vymoci. Koncertoval v roce 1987 na ostrově svobody v rámci tříhodinového televizního pořadu a na doporučení naší ambasády šel po koncertě jeho manažer inkasovat k producentovi pořadu honorář. „Jenže ten mu sdělil, že šlo o službu revoluci.

Takže mi tam pořád dluží peníze, ale když teď Castro umřel, tak je asi už neuvidím,“ přemýšlí Janda, který je tak jediným českým „barbudo“, který kdy kubánskou revoluci osobně podpořil.

Také vás může zajímat ...

Tedy nepočítaje Valtra Komárka (+72), který na Kubě působil jako poradce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...