Kdo hází Karlu Šípovi klacky pod nohy?

Přijde o svůj pořad?

Karel Šíp se bojí o svůj pořad.

Patřil mezi nejoblíbenější televizní moderátory. Trumfnul JANA KRAUSE (62) i jiné kolegy se svou talkshow. Teď se nad KARLEM ŠÍPEM (70) možná stahují mračna.

Sledovaností Všechnopárty prý už předčila talkshow Jana Krause, která byla dlouho nejúspěšnější. Podání veřejnoprávní televize a laskavý moderátor je divákům prý sympatičtější než rýpavý Kraus na komerční televizi. Šípa tento úspěch katapultoval do role krále českých talkshow. Televize si ho prý předcházela i statisícovými honoráři.

Také vás může zajímat ...

Teď ale může být vše jinak.

Přišel o peníze

Když se udílely ceny televizní popularity TýTý, byl to Šíp, který je v posledních letech moderoval. Ačkoli bylo jasné, že bude mezi oceněnými a při předávání dojde k zapeklité situaci, protože moderátor si bude muset sám tak trochu předat slovo při děkovačce, vedení televize stejně sázelo na Šípův brilantní humor.Jenže TýTý se letos nekonají.

Ať už je to z jakéhokoli důvodu, dotkne se to i Šípa, který tak přišel o honorář.

A protože televize ruší i jiné úspěšné pořady, nemusí si Šíp být jistý, že jeho talkshow tu bude věčně.

Zruší mu Všechnopárty?

Po televizi koluje, že sledovanost Všechnopárty už není taková jako kdysi. Šíp vyčerpal hosty, a i když se na obrazovce objevují nové tváře, diváky už tak nelákají. „Všechnopárty je jedním z nějúspěšnějších pořadů, o jeho stažení zatím neuvažujeme,“ vyjádřili se nám z veřejnoprávní televize. Jenže nikdo nemá nic jisté, a pokud bude sledovanost upadat, může to být Šípův konec.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...