Kdo ji každou noc zahřívá v posteli?

Svléká se častěji a častěji, na svém těle si zakládá a moc dobře si hlídá i jídelníček. Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (45) je na svou vydřenou postavu právem pyšná a ráda se s ní chlubí na sociálních sítích, kde neustále přidává nějaké odvážné sexy snímky. Naposledy nafotila sérii téměř až mystických záběrů svého těla, na němž rozhodně nenajdete ani gram tuku navíc.

Na žádném ze záběrů sice není vidět její tvář, zato zcela oslňuje linií svých křivek.

Také vás může zajímat ...

Myslí ještě na bývalého manžela?

Herečka sice zraje jako víno, ale zdá se, že po rozchodu s bývalým manželem, veterinářem Janem Herčíkem (61), zůstává stále sama. Nemůže snad na něj zapomenout? To asi nehrozí, protože se prý se poučila ze svých chyb z minulosti a ani by údajně nic nezměnila. „Tak jak to bylo, je to v pořádku. Zpětně mám svůj život pročištěný. Vím, že jsem dobrá ženská,“ řekla Hrachovcová.

Potkala už konečně nějakou novou lásku? „Potkávám spoustu mužů. Líbí se mi, jak jsou odvážní, jakým způsobem mě balí a dvoří se mi. I přesto, že většina mužů není pro mě nebo to tak necítím, velmi to oceňuji,“ svěřila se Kateřina. Ta je údajně muži obklopena a v mnohém jí pomohli, když bylo třeba. „Muž má ženě pomáhat a chránit ji.

Správný muž by měl toto ovládat,“ dodala.

Herečka se tak stala postupem času co se týče mužů vybíravou, ale je také čím dál tím víc potetovaná. Její tělo pomalu, ale jistě začíná připomínat umělecké plátno, kde za chvíli už pomalu nebude kam kreslit. Dříve měla jen pár malých obrázků, ale teď má skoro všude něco. Naprosto tak propadla zdobení těla a v tetovacích studiích tráví hodně času.

Kompenzuje si tím snad fakt, že nikoho nemá?

Zanevřela snad na všechny chlapy?

Zdá se, že ano, protože doma má akorát psa Punťu, kterému se věnuje více, než je zdrávo. Dokonce jí prý dělá společnost na všech večírcích a bere ho i na filmoví natáčení a dovolenou. „Vozím ho s sebou skoro na všechny zájezdy. Má svůj ručníček, který má položený vedle mě, protože neleží v autě pod nohama, ale na sedačce,“ směje se Katka.

Jedna z jejích kamarádek se nedávno nechala slyšet, že prý do svého miláčka investuje tisíce korun měsíčně, a dokonce už přemýšlela i nad tím, že by ho poslala na nějakou skvělou psí dovolenou. Také mu kupuje drahé oblečení i krmivo. Její pejsek je totiž vybíravý.

Místo milence se tak na akcích chlubí se svým Punťou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...