Kdo ji uloví?

Ve společnosti se ukázala po boku krásného mladíka a navíc už začala mluvit o tom, jak si ji může potencionální amant získat. Vypadá to, že herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (65) je opravdu připravená na další životní kapitolu vedle nového muže.

Také vás může zajímat ...

Prozradila však, že se nebude nikoho doprošovat a její budoucí partner to bude mít složité. „Nikoho nehledám. Muž si mě musí vybojovat,“ prohlásila Havlová. Pokud má tedy již teď nějaký muž zájem, měl by se začít připravovat do boje.

Zesnulý Václav Havel (†75) jistě nasadil laťku hodně vysoko a herečka si tak k tělu rozhodně nepustí žádného „nýmanda“. Na co ji tedy bude muset nalákat? Že by nakonec podlehla mladšímu kolouškovi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...