Kdo Milanu Šteindlerovi zlomil ruku?

Na nedávném večírku režiséra Tomáše Vorla (59) k novému, digitalizovanému vydání jeho filmu Cesta z města se objevil i jeho kolega z divadla Sklep, herec, režisér a moderátor Milan Šteindler (59).

A bohužel byl handicapován, jeho pravou ruku zdobila nepřehlédnutelná sádra. Kdyby byl Milan ještě ženatý s temperamentní Slovenkou Janou (57), bylo by víceméně jasné, kdo mu újmu na zdraví způsobil. S tou už je ale téměř dva roky rozveden a prý má novou lásku, kvůli které si nechal i odoperovat pytlíky pod očima. Tak že by ona? Nebo se snad popral kvůli ní?

„Získal jsem to od lékařů po vyřešení jistého blíže nespecifikovaného konfliktu,“ prohlásil tajemně všestranný umělec a stále populární představitel někdejšího teplého fyzikáře v seriálu Gympl.

Také vás může zajímat ...

Milane, srůstej!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...