Kdo mu vyfoukl kšeft snů?

Byl dlouhé roky zvyklí, že si přijde díky moderování soutěže Tvoje tvář má známý hlas na pohádkové peníze. Jenže tomu je konec, jelikož Ondřeje Sokola (48) v další řadě show vystřídá talentovaný herec Vladimír Polívka (31).

„Mně tato role bude velmi příjemná,“ říká Polívka. Co ale vlastně stojí za tím, že další řadu nebude moderovat Sokol? Že by snad tvůrci pořadu vyslyšeli hlasy diváků, ze kterých je už dlouho patrné, že nejsou se Sokolem spokojeni?

Také vás může zajímat ...
Je možné, že Sokol sám odmítl nabídku?

Vypadá to, že ne. TV Nova údajně jako prvního oslovila Ondřeje, který ale překvapivě pokračování odmítl. Prý se vymluvil na to, že je to pro něj velmi časově náročné, a proto se rozhodl, že je ideální čas skončit.

Těžko tak říct, kde je skutečná pravda. Jisté je jen to, že další řadu bude moderovat syn slavného herce Bolka Polívka (71) a uvidíme, jak mu o půjde a jestli se mu podaří být mezi diváky oblíbenější než byl jeho předchůdce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...