Kdo se k vám hodí podle hvězd?

Chcete vědět, s kým si budete v lásce nejlíp sedět? Vybírejte si muže i přátele podle slunečních znamení! Odhalíme vám přednosti a slabá místa každého znamení zvěrokruhu. Pochopíte díky tomu, proč si s někým rozumíte ihned, a s někým zase vůbec.

BERAN (21. 3. – 19. 4.)

Také vás může zajímat ...

V lásce nevidí, neslyší

Zamiluje se buď hned, nebo nikdy. Když se mu láskou rozbuší srdce, tak nevidí a neslyší. Jako magnet ho přitahují Štíři, ale s nimi vytváří složité vztahy. Harmonicky vychází s představiteli svého živlu – ohně, tedy s Berany, Lvy a Střelci. Dobře si rozumí i s Blíženci a Vodnáři.

BÝK (20. 4. – 20. 5.)

Romantický dobyvatel

Na nic nespěchá. Nejprve vytváří zázemí, až pak se vrhá do závazků. Všechno dělá od základu, o svou lásku se rád stará. Je znamením zemním, proto si nejvíc rozumí s Býkem, Kozorohem a Pannou. Dobře se snáší s Rybami a Raky. Silně je přitahován ke Štírovi, i když má mnoho protikladů.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Velká láska i zrada

Zrozenec Blíženců má veselou povahu. Lákají ho nové výzvy a svoboda. Je schopen hluboké lásky, ale i zrady. Silně ho přitahuje Střelec, což je opačné znamení. Hlavu mu popletou romantické vztahy se Lvy a Berany. Dobře vychází v partnerství s Blíženci, Vodnáři a Váhami.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Spojení těla a duše

Při hledání partnera vyžaduje spojení těla a duše. Svou lásku chce hýčkat, totéž vyžaduje. Cení si rodiny a věrnosti. Silně je přitahován k opačnému znamení Kozorohovi. Nejlépe si rozumí s vodními znameními, s Rakem, Štírem a Rybami. Dobře by se vyvíjel i vztah s Pannou a Býkem.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Náročný na výběr

Vášnivě miluje, rozmazluje a je spolehlivým partnerem. Je ovšem velmi náročný a jeho partner musí mít spoustu předností. A to jak vnějších, tak vnitřních. Silně ho přitahuje protikladný a dobrodružný Vodnář. Dobře vychází s Blíženci a Váhami. Nejlépe si rozumí se Lvy, Berany a Střelci.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Důvěra především

Hledá partnera, který je důvěryhodný a spolehlivý. Silně přilne ke svému protějšku a zachovává mu věrnost. Zároveň ustavičně žárlí. Silně jej přitahují Ryby. Dobrý by byl vztah také s Rakem. Nejlépe se ovšem snese s představiteli svého znamení – Pannami, Berany a Kozorohy.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Touží po klidu

Zrozenec Vah je diplomat, a tak se snaží vyhýbat konfliktům. V touze po klidu často dělá kompromisy a zapomíná na sebe. Proto se pak setkává se zklamáním. Je silně přitahován ke zcela protikladným Beranům. Výborně vychází s Vodnáři, Blíženci a Váhami. Dobře mu to jde i se Střelci a Lvy.

ŠTÍR (24. 10. – 21. 11.)

Energie bez hranic

Je vášnivý a v jeho vztazích emoce sviští proudem. Pokud miluje, má jeho vyvolená opravdu štěstí. Jestli nenávidí, pak si dejte pozor! Skvěle mu to vychází se zástupci vodního živlu – Raky, Rybami a Štíry. Býci je přitahují tím, jak jsou opační. Fungovat by mohl i s Kozorohem.

STŘELEC (22. 11. – 21. 12.)

Emoce nad rozumem

Cení si své svobody a je nezávislý. Do vztahu často vstupuje pod vlivem emocí, pak lituje, ale nedá to najevo a trápí se. Protikladné znamení Blíženců má na něho silný vliv. Nejlepší jsou pro něj zástupci ohnivých znamení Lvi a Berani. S Váhami a Vodnáři mu to také funguje.

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.)

Touha po jistotě

Hledá u partnera hlavně spolehlivost, nadprůměrnost, styl a intelekt. To proto, že všechny tyto kvality má sám také. Velkou přitažlivost cítí k Rakovi. Se Štírem či Rybami má také dobrý vztah. Ideální harmonický vztah vytváří se zástupcem vlastního znamení – Kozorohem, ale i s Pannou a Býkem.

VODNÁŘ (20. 1. – 19. 2.)

Létá stále v oblacích

Vždy si vybírá stejně mimořádného partnera. S ním se musí cítit úžasně intelektuálně, fyzicky i duchovně. Velmi živočišně ho přitahují Lvi. Jako životní partneři k němu krásně pasují zástupci vzdušných znamení: Váhy, Vodnáři a Blíženci. Dobře by vycházel také s Berany a Střelci.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Velká potřeba lásky

Zrozenec Ryb je velmi citlivý, vnímavý a má velkou potřebu souznění a lásky. Nesmíte ho však zbavit osobního prostoru. Občas se potřebuje skrýt o samotě. S Pannou půjde o zvláštní přitažlivost. Harmonický vztah má se zástupci Raků, Ryb a Štírů. Dobře se rovněž snese s Kozorohem a Býkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...