Kdo se k vám hodí podle znamení?

Poznejte svou spřízněnou duši podle hvězd!

Všichni jsme díky planetám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká úplně na každého. Jak uspíšit nalezení té správné druhé polovičky a s kým vám to bude klapat? Proč to některým znamením spolu klape a jiným pěkně skřípe?

Beran

Také vás může zajímat ...

Berani jsou akční a stále se ženou vpřed. K takovému tempu potřebují správného partnera. S Rybami či Pannou jim to šlapat nebude, ale Střelec je pro Berana nejlepší volba. Nebude ho omezovat, ale vždy mu napoví, kdy je třeba zvolnit. Další znamení, se kterými Berani vydrží, jsou Lev, Beran či Vodnář.

Býk

I když Býci vypadají na první pohled jako divoši, tak do vztahu vstupují s rozvahou. Cení si opravdového přátelství a lásky své rodiny. Proto chtějí po svém boku někoho zodpovědného, kvůli kterému nebudou mít výbuchy žárlivosti. Ideálním partnerem je Panna, Býci se snesou i s Raky a Kozorohy.

Blíženci

Blíženci jsou velmi citliví, ale také vybíraví a rádi se baví. Občas jsou jakoby rozdvojení a nevědí, co vlastně chtějí a pro jakou možnost se mají rozhodnout. Jejich ideální protějšek musí být hlavně chytrý, velmi vtipný a neustále je bavit. Ideálem je Lev, Blíženci ale vyjdou i s Beranem nebo Váhou.

Rak

Raci mají srdce otevřené pro každého a hledají lásku, ochranu a spokojenost. Těší se na rodinný život a po svém boku chtějí někoho klidného, koho by mohli milovat a ochraňovat. Nejvíce se k němu hodí Býk, který hledá podobné hodnoty. Sednout by si Rak mohl i s Kozorohem a Štírem.

Lev

Lvi bývají největší ego celého zvěrokruhu a potřebují, aby Je protějšek zahrnul lichotkami a postavil na pomyslný piedestal. Poté jsou schopni lásku rozdávat plnými hrstmi. Lvi si váží věrnosti a chtějí někoho hravého. Všechno najdou u Střelce, ale rozumí si i s Blíženci, Váhami a Berany.

Panna

Klidná a pedantská Panna má ráda pořádek. A to i ve vztazích. Chce jistotu a stálost a po žádném dobrodružství a dramatech netouží. Panna vždycky svou trpělivostí a houževnatostí získá to, co chce. A chce jenom to nejlepší. Její ambiciózní požadavky naplní Býk, Kozoroh nebo Ryba.

Váhy

Váhy mají právo být nerozhodné a měnit názory na poslední chvíli. Jednou tak a podruhé onak. Na partnera mají velké požadavky – ostatně musí být ta správná kombinace toho, po čem touží, aby konečně našly v životě nějakou rovnováhu. Náročné Váhy uspokojí Lev, Střelec nebo Vodnář.

Štír

Když Štír miluje, tak vždycky hluboce a bezpodmínečně. Divocí a temperamentní Štíři dostávají svoje emoce těžko pod kontrolu. Chtějí někoho sofistikovaného, kdo je bude okouzlovat postupně a všechno o sobě neřekne hned na první schůzce. Zaujme je Rak, Ryba a citlivá Panna.

Střelec

Střelec je dobrodružné znamení, které nezůstává na jednom místě, miluje život a užívá si ho plnými doušky. Jeho duše je otevřená a brání se nudné rutině a stereotypu. Hledá někoho, kdo by ho inspiroval. Jeho partner ho nesmí držet zpátky a bránit mu v rozletu. Ideálem je pro něj Lev, Vodnář či Beran.

Kozoroh

Praktický a cílevědomý Kozoroh hledá tak dlouho, dokud nenajde rovnováhu. Chce partnera, který je zkrátka stejně dobrý jako je on sám. Někoho, na koho se může spolehnout a bude se s ním moci i chlubit před přáteli a rodinou. Chce věrnost a stabilitu. Tu mu nabídne Rak, Štír nebo Panna.

Vodnář

Výstřední Vodnář má rád zábavu, dobrodružství a také smysl pro humor, který ne každý chápe. Nebojí se jít proti proudu a být jiný. S tím můžou mít některá konzervativní znamení problém, a tak se k Vodnářovi hodí nejvíc Střelci, Váhy a Berani. Nudit se Vodnář rozhodně nebude ani se Lvem.

Ryby

Ryby jsou citlivé, nechávají se unést myšlenkami a nebojí se ukázat emoce. Po boku by potřebovaly někoho silného, kdo jim dodá sebejistotu a nenechá je plavat v nudném světě. Mají rády tvůrčí znamení a souznění duše je pro ně nejdůležitější. Líbit se jim bude s Rakem, Štírem nebo Kozorohem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...