Kdo teď hřeje lůžko Dary Rolins?

Zpěvačka Dara Rolins (45) podle svých slov už překonala nepěkné překvapení v podobě instagramových hlášek bývalého partnera Patrika Vrbovského alias Rytmuse (41) o tom, jak po rozchodu začíná s Jasmínou Alagič (29) znovu žít.

Když ale hovoří o tom, zda sama má již nového partnera, tváří se Dara tajemně jako hrad v Karpatech. „Žiju pro svou dceru a práci, a to mě naplňuje,“ říká zpěvačka a nejasně dodává: „Zatím vedle mě není chlap, kterého bych chtěla představit veřejnosti jako svého partnera.

Také vás může zajímat ...

Ale tím nechci říct, že jsem sama.“ Pokud se tedy oddává erotickým radovánkám s potetovaným hercem a modelem Dávidem Mézsárosem (29), zdá se, že ho považuje jen za dočasné řešení, než se najde nějaká zajímavější osobnost.

Kdo to asi bude?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...