Kdo u nich doma nosí kalhoty?

Za takovou výpomoc by byla ráda snad každá žena. Herečka Adéla Gondíková (46) si svého manžela Jiřího Langmajera (53) patřičně vychvaluje. Vzali se teprve přednedávnem, ale jejich role jsou už teď prý jasně rozdělené.

Mnoho lidí by nejspíš nevěřilo tomu, že svůdník, jako je Langmajer, se ve skutečnosti stará o domácnost. Nicméně je to tak, Jiří údajně velmi rád vysává a má rád úklid obecně. Takže si s ním Adéla nemusí vůbec dělat hlavu.Langmajer navíc pečuje i o zahradu, čímž své manželce také ulehčuje práci. Dokonce jí dokáže i uvařit, i když občas potřebuje od Adély po telefonu trochu poradit.

Také vás může zajímat ...

Jiřího kamarádi si z něj prý kvůli tomu dělají legraci.

Prohozené role

Prý se stal ženou v domácnosti, protože údajně neustále řeší jen úklid a vaření. To podle nich není úplně vhodné téma, když se jde s přáteli na pivo. Langmajer si ze sebe ale prý dokáže udělat legraci, takže narážky kamarádů prý bere s nadsázkou. Je prý naopak rád, že může manželce pomoct a nenechává všechno jen na ní.

Prý je také velmi často unavená z práce, a aby potom ještě uklízela a vařila, to by po ní prý nechtěl.Vypadá to, že u nich v domácnosti mají manželé převrácené role.

Snaží se ho zaměstnat?

Není žádným tajemstvím, že Langmajer byl v minulosti velký svůdník. Měl údajně jednu ženu za druhou a dlouho u jedné nevydržel.Prý až Adéla ho přiměla k tomu, se usadit. Ona si je prý svého úspěchu vědoma, ale prý také nechce usnout na vavřínech. Když je někdo záletník, může se to v něm údajně kdykoli znovu probudit.

A přesně tomu chce Gondíková předejít.Údajně proto svého manžela zasvětila do úklidu a vaření. Má prý neustále co dělat, a proto nemá ani čas na to, přemýšlet nad nějakými zálety. Funguje to přesně tak, jak prý Adéla chtěla.

Navíc se zdá, že se v domácnosti její manžel našel a že ho to dokonce baví.

Může ho to přestat bavit

Adély plán je slibný, nicméně Jiřího to nemusí bavit věčně. Když by se přece jen znovu rozhodl uchýlit k záletům, nic by mu v tom nezabránilo. Nicméně je očividné, že Gondíková z toho má stále tak trochu obavy. Ví sice, že Jiří ji miluje, ale jeho povaha ho přece jen může ovládnout a on znovu zatouží po jiných ženách.

To by Gondíkovou údajně velmi zklamalo a jejich manželství by to prý velmi ohrozilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...