Kdo Vondráčkové práská na manžela a jeho milenku?

Už by chtěla na všechno zapomenout a přes rozchod s manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (35), se přenést. Jenže to zpěvačka Lucie Vondráčková (38) nebude mít ani kvůli svým dvěma synům vůbec jednoduché.

Také vás může zajímat ...

Starší Matyáš (6) už totiž má z rozchodu svých rodičů rozum, a tak mu neušlo, že tatínek najednou bydlí s nějakou cizí paní u nich doma, kde ještě nedávno byli i s maminkou. A to Lucce trhá srdce i proto, že se Tomáš s tenistkou Lucií Šafářovou (31) tak rychle zabydlel, zatímco ona musí s dětmi bydlet v novém bytě nedaleko jejich bývalého domu.

„Pro Lucii je to po lidské stránce velmi obtížné a vzhledem k dětem podle ní i předčasné a trochu necitlivé,“ potvrdil i zpěvaččin právník. Bude mít vzniklá situace ještě další dohru, nebo už chce mít Lucka klid? Kvůli Matyášovi a Adámkovi (3) by byla druhá možnost určitě tou správnou variantou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...