Kdo žárlí nejvíc jako blázen?

Někteří lidé považují žárlivost za jasný důkaz lásky, jiní před ní utíkají na sto honů. Někdo se uvnitř užírá, ale navenek to znát příliš nedává, další zase předvádí hysterické scény. Podívejte se, jak jsou na tom se žárlením jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Také vás může zajímat ...

Temperamentní Beran je dost žárlivý. Vystřihne vám takové scény, na které nikdy nezapomenete. Nevěra partnerky je pro něj něco nepředstavitelného. Stačí mu jen malý náznak nevěry, aby rozpoutal divokou žárlivou scénu, a to klidně na veřejnosti. Musíte ho ubezpečit o své lásce, naštěstí se uklidní rychle.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Vášnivý, avšak rozvážný Býk potřebuje mít ve všem své jistoty. Je nejen velmi podezíravý, žárlivý, ale také majetnický. Ani nepřemýšlejte o tom, že byste ho snad podvedla a potom se k němu v klidu vrátila. Zhrzený Býk pak dokáže zničit všechno kolem sebe, ten na zradu a ponížení nezapomíná.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Rozpolcený Blíženec obvykle není podezíravý a nijak nevyvádí. Samozřejmě ale, že výjimka se vždycky najde. Pokusy o laškování s někým jiným si proto můžete raději ušetřit. Na nevinném společenském flirtování Blíženec nevidí nic špatného. Zase to však s provokováním nepřehánějte. Umí se ozvat!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rodinný typ a citlivý Rak si často a s oblibou svou partnerku přivlastňuje a pak bývá velmi podezíravý. Žárlivost je pro něj něco jako jasný důkaz a barometr lásky. Čím víc vás Rak miluje, tím víc na vás žárlí. Bouřlivé scény nedělá před lidmi na veřejnosti, to si nechává pěkně na doma. Pak to ovšem stojí za to.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Sebevědomý král společnosti nemá ani tak obavy ze ztráty své drahé polovičky, ale spíš z prohry a zraněné ješitnosti. Když ho mučí žárlivost, nerad to přiznává, protože je příliš hrdý a nerad ukazuje své slabosti. Nestrpí další jiné muže v blízkosti své lásky. Zradu zřídkakdy odpustí, vnímá ji jako velké ponížení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jemný a puntičkářský muž, zrozený v Panně, nebývá přehnaně žárlivý. Na to má vliv i jeho schopnost velkého sebeovládání. Pokud ho však přemůže podezřívavost a nepřesvědčíte ho o tom, že jste mu věrná, můžete se dočkat i toho, že se nebude nervovat a vztah s vámi nečekaně a jednoduše ukončí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Věčně nerozhodný muž ve znamení Vah začne žárlit pouze tehdy, když mu na ženě opravdu hodně záleží. Jestli ho něco doopravdy děsí, je to samota. Ve společnosti vás bude zrozenec Vah vždy po očku sledovat. Zjistí-li, že věnujete příliš pozornosti nějakému jinému muži, doma se hádce určitě nevyhnete.

Štír (24. 10. – 21. 11.)

Temperamentní a vášnivý Štír je krajně podezíravý, majetnický a žárlivý. Od své drahé vyžaduje naprostou věrnost a oddanost. Štír je vnímavý, zaregistruje sebemenší změnu ve vašem chování. Když má podezření, chová se nepředvídatelně. Dlouho v sobě vše tají a v nestřežené chvíli na vás vše vybalí.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Útočný Střelec žárlí ve vztahu málokdy. Jeho vrozený optimismus a víra v lepší zítřky mu to nedovolí. Přesto bývá ostražitý. Žárlivost je pro něj značně nevýhodná, neboť on sám vyžaduje ve vztahu volnost. Pokud ho podvedete, urazí ho to a počítejte s následky. Nekompromisně se od vás otočí.

Kozoroh 22. 12. – 19. 1.)

Pragmatický Kozoroh vyžaduje od své partnerky absolutní věrnost. Žárlí až k zbláznění, protože se obává ztráty milované bytosti. I když to v jeho srdci vře, dokáže své podezření dlouho a dokonale skrývat. I po rozchodu mu často trvá velmi dlouho, než se dokáže smířit s faktem, že jste si už našla jiný vztah.

Vodnář (20. 1. – 19. 2.)

Věčně zasněný Vodnář bývá často až příliš nad věcí, než aby se snížil ke scénám. Občas se může nechat unést obavami z opuštění kvůli tomu, abyste se nezakoukala do někoho zajímavějšího, avšak nahlas to nepřizná. Spíše začne nenápadně monitorovat situaci a bude si vás všímat o to víc.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Citlivý a jemný muž ve znamení Ryb je velmi náchylný k žárlivosti. Bývá podezřívavý a vidí i věci, které ve skutečnosti neexistují, a trápí se kvůli tomu. Nejradši by vám viděl do hlavy a znal vaše myšlenky. Umí intuitivně vycítit případnou nevěru. Pak vás ale čeká takový žárlivý a dramatický výstup, na který nezapomenete.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama