Kdo zneuctil jeho památku? Ani po smrti nenašel klid!

Vedle Ivany se najednou ten velký bouřlivák choval úplně jinak.

Je to rok, co nás opustil nejznámější a nejoblíbenější zpěvák KAREL GOTT (†80). Přesto se kolem jeho rodiny stále něco děje. Proč by nebyl na svou ženu IVANKU (44) pyšný? Sláva jí prý stoupla do hlavy.

Od chvíle kdy Mistr zemřel, mu veřejnost ani jeho nejbližší nedopřáli chvilku klidu. Každý se snaží z jeho slávy vykřesat, co se dá. Dokonce se začalo říkat, že nekalé úmysly má i samotná Ivana Gottová (44), které manžel i po smrti vydělává miliony.

Také vás může zajímat ...

Jiní ji ale obhajují s tím, že se jen snaží udržet památku Karla Gotta (†80) naživu, aby se na něj brzy nezapomnělo. O peníze jde ale vždycky, bohužel však musí Ivanka bojovat i s jinými, kteří se chtějí na Mistrovi i po jeho smrti jak přiživit, tak i poškodit jeho památku.

Kdo nakonec zvítězí? Na vdovu stále čeká mnoho krušných dní i měsíců a desítky probdělých nocí.

Dokument konečně spatřil světlo světa

Dlouho očekávaná premiéra snímku o Karlu Gottovi se měla konat prvního října, jenže týden před termínem od mluvčí rodiny Gottových Anety Stolzové (38) přišla zpráva o tom, že Ivaně lékaři diagnostikovali koronavirus, a tudíž se premiéra o čtrnáct dní odkládá.

A tak lidé dál s napětím očekávají, co přelomového se o svém oblíbeném zpěvákovi asi dozvědí. Ale protože na celý proces tvorby dokumentu pečlivě dohlížela Mistrova žena, pravděpodobně se nic nového z jeho soukromého ani pracovního života na plátnech kin neobjeví.

To nejzajímavější se totiž už odehrává, a to především mezi jeho dcerou Dominikou (47) a Ivankou. Ty dvě si nemohou přijít na jméno. A za všechno samozřejmě mohou peníze. Když byl ještě Gott naživu, Dominika za ním údajně z Finska, kde bydlela, dojížděla jenom ve chvílích, kdy od svého otce něco potřebovala.

Po pohřbu ale začala médiím poskytovat rozhovory na téma, jakou vzornou dcerou byla a jak se oba vzájemně zbožňovali. To Ivance samozřejmě lezlo krkem. Když se pak dozvěděla, že Dominika vydala o sobě a svém otci knihu, bylo jí údajně vyloženě fyzicky špatně.

Někteří to přikládali hlavně tomu, že jí vadilo, jak ji nevlastní dcera obešla a nic jí o svých úmyslech neřekla. Ovšem jsou i tací, kteří tvrdí, že byla Ivanka naštvaná především kvůli tomu, že chce Dominika z otcovy smrti vytěžit co nejvíc peněz. O to má ale koneckonců jít i samotné Ivaně. Když jí někdo leze do zelí, asi umí být pořádně vzteklá.

Zhoršil se jeho zdravotní stav kvůli dceři?

Ty dvě už si nerozumějí dlouho, vlastně od té chvíle, kdy Karel přepsal veškerý majetek na svou ženu a jejich společné dcerky, zatímco zbylým dvěma dcerám údajně neodkázal vůbec nic.

Ivaně ale zase vadilo, že se o svého otce Dominika nezajímá a že v době, kdy mu nebylo úplně dobře, mu téměř den co den volala z Finska, jak je na dně psychicky a finančně. Dokonce na ni nejednou měla Ivana křičet do telefonu, ať už svému otci nevolá, protože se mu po takovém hovoru vždycky velmi přitíží.

Našla si vdova milence?

A tak zatímco se ty dvě obviňují navzájem, údajně se objevily informace o tom, že byl Gott ještě během svého života od Ivanou podveden. Tuto informaci zřejmě začal šířit někdo, komu jeho žena dosud leží v žaludku.

Měla mít totiž blízkého „kamaráda“, s nímž má udržovat vztah i nadále! O koho však jde, si zatím nikdo odhadnout netroufl . Většina Gottových fanoušků ovšem tuto informaci považuje za obrovskou lež. Podle nich ho milovala natolik, že by něčeho takového nebyla vůbec schopná.

Najdou se ale i blízcí přátelé rodiny, kteří se k této odvážné teorii také hlásí. Ačkoli s největší pravděpodobností o Ivance vědí víc než široká veřejnost, nikdo se na adresu Gottovy ženy nikdy neodvážil říct nic špatného.

Zřejmě z toho důvodu, protože věděli, že by ji Gott, když byl ještě naživu, vždycky a za každých okolností bránil. Po je ho smrti se ale situace změnila. Nyní vědí, že si mohou dovolit prozradit více. A tak se už pár týdnů po jeho smrti v showbyznysových kuloárech objevila informace, že se Ivana čím dál častěji vídá s jistým mužem.

Právě on má také Ivanku držet nad vodou. Zatím se pořád jedná o pouhé spekulace, avšak názor, že skutečně má milence, přijímá čím dál více lidí. Svůj osobní život vdova musela upozadit, aby nepoškodila Gottovu památku. Sdílí zamilované fotky s manželem a vzpomíná na něj.

Svou ženu vždycky urputně bránil

I v tomto případě se ovšem najdou její fanoušci, kteří by jí neměli za zlé, kdyby měla milence. Gott už byl poslední měsíce před smrtí velmi nemocný, skoro nemohl na nohy. A nejspíš nechtěl, aby Ivanka ve svém věku zůstala sama a jedinou její celodenní náplní bylo, aby se starala o nemocného.

Jakou mezi sebou měli dohodu, pokud nějaká byla, a co všechno si před Gottovou smrtí řekli, se nejspíš nikdy nedozvíme. Ivanka vždycky rozdělovala národ. Jedni ji zbožňovali, protože věděli, že ji Slavík upřímně miluje, pro jiné byla jenom ženou, která využívala jeho slávy a peněz.

Sama Gottová se prý nechala slyšet, že jakmile proběhne premiéra nového snímku o jejím zesnulém manželovi, už další aktivity spojené s jeho osobou plánovat nebude.

Amerika jako nesplněný sen

Aby si náhodou někdo nemyslel, že se chce na jeho jméně vydělávat. Naopak údajně plánuje zmizet z Česka po anglicku. Jenže je v tom malý háček. Dcerky prý chtějí zůstat v Česku, obě chtějí zpívat a hrát.

A pokud by se s maminkou odstěhovaly do Ameriky, kam podle všeho Ivaniny kroky povedou, neměly by příliš šancí na úspěch. Jenže v Česku už ji nejspíš nic radostného nečeká. Nejenže jí tady všechno připomíná Karla, ale jeho fanoušci jí nedávají spát.

Přál jí, aby byla šťastná

Neustále jí píšou, bombardují ji e-maily, dopisy i zprávami na sociálních sítích. A když už nemusí řešit širokou veřejnost, musí řešit Dominiku. A také dědictví, to totiž pořád ještě nemá být ukončenou záležitostí.

Nemá den klidu, kdy by něco nemusela řešit. A protože se chce nyní věnovat především budování své kariéry, bylo by záhodno na to mít víc času. Gott by jistě chtěl, aby byla šťastná a šla za svým snem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama