Kdo zničil Gottův odkaz?

Slova jako dobytek či lumpárna padala od hvězd českého showbyznysu v reakci na čin, který je velmi podivný a zákeřný zároveň. Kdosi neznámý si dal tu práci, aby se vydával za rodinného příslušníka Karla Gotta (†80) a nechal zablokovat jeho oficiální účet na Instagramu.

Také vás může zajímat ...

Po jeho smrti se o chod této sociální sítě stará vdova Ivana Gottová (44). Instagram tak účet zrušil a s ním vzaly za své bohužel i unikátní fotografie, texty a příspěvky. K účtu se už nikdo nedostane. „Nechápu pohnutky dotyčného,“ říká paní Ivana, která vytvořila nový účet, kde informuje o nových akcích na Mistrovu památku.

Svatební fotka Karla Gotta a Ivany Gottové z Las Vegas.

Chtěl se snad Gottovi po smrti někdo pomstít? Nebo je to čin šíleného fanouška? Každopádně Ivana založila nový Instagram, kde umísťuje zajímavosti o Mistrovi. Snad u začíná znova a snad se podaří aspoň část rozsáhlé kolekce fotografií zase obnovit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...