Kdy konečně přizná, že je těhotná?

Užívá si především většího objemu dekoltu.

Počínaje skončením předešlého ročníku taneční show StarDance se každou chvíli spekuluje o tom, jestli není herečka ze seriálu Slunečná Veronika Arichteva (33) v jiném stavu. Ačkoli to dlouho vypadalo jen na drby, poslední dobou se manželka režiséra Bisera Arichteva (43) poradně zakulacuje.

Touží po klidu Asi tak nikoho nepřekvapí, že se jí její okolí znovu vyptává na to, jestli nejsou v očekávání. „Už se mi to nechce vyvracet. Už je to trapný. Prostě se mám dobře,“ vysvětlila Arichteva, jenž si užívá především většího objemu svého dekoltu.

Také vás může zajímat ...

Mezi řádky ale naznačila, že s Biserem na miminku aktivně pracují, a dokonce připustila, že už v jiném stavu může být, jen o tom zatím neví. „Třeba za měsíc zjistím, že těhotná opravdu jsem,“ prozradila herečka, která o založení rodiny mluvila už během StarDance jako o další etapě svého života. Jde kariéra pomalu stranou?

Aktuálně sice hraje ve Slunečné, ovšem rozhodně ne tak stěžejní roli, aby bez ní v případě jejího těhotenství nemohl seriál fungovat. Opravdu se tak zdá, že buď už Veronika těhotná je, ale zatím to tají, aby nic nezakřikla, nebo s Biserem využívají každé volné chvilky k tomu, aby se ke splnění společného snu založení rodiny co nejrychleji přiblížili.

Pro Veroniku by to byla první zkušenost, naopak její manžel už rodičem je, má syna Theodesia (10).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...