Kdy najde toho pravého?

Hlavní hrdinka seriálu Slunečná EVA BUREŠOVÁ (26) se před pár měsíci rozešla se svým přítelem. Jejich vztah přitom vypadal nadějně, ale údajně z něj vyprchala vášeň. Jak to má Eva s láskou teď?

Její tvář patří momentálně mezi ty nejoblíbenější v republice, a to právě díky seriálu Slunečná. Hlavní roli si herečka Eva Burešová (26) náležitě užívá a má radost, že se k ní taková příležitost vůbec dostala. V milostném životě ale zatím takové štěstí neměla.

Také vás může zajímat ...

Se svým bývalým partnerem Michaelem Krásným (36) má Eva syna Nathaniela (3). Neklapalo jim to údajně už v těhotenství a po porodu se rozešli, ale se synem se otec snaží udržovat alespoň nějaký kontakt.

Ocenila by silného muže

Poté začala Burešová randit s mladičkým tanečníkem Matyášem Adamcem (20), v jejich vztahu ho ale brala spíš jako kamaráda, protože mezi nimi nejspíš postupně vyhasla jiskra. Proto je i tento vztah minulostí.

Burešová už si ale snad všechno špatné vybrala a teď už ji čeká jen to dobré. Jelikož má herečka celkem náročné povolání a do toho pečuje o malého synka, ocenila by vedle sebe jistě silného muže, o kterého by se mohla opřít.

Její první partner byl o deset let starší a ten druhý zase o šest let mladší. Možná tentokrát Eva konečně trefí zlatý střed a bude spokojená. Nicméně Burešová není tak naivní, jak možná její nevinná tvář napovídá.

Syn je na prvním místě

Málokomu věří a jen tak někomu by se neoddala, a to především kvůli svému synovi. Její prioritou je, aby její přítel s malým Nathanielem vycházel, přes
to nejede vlak.

Ale málokterý muž si v dnešní době dobrovolně vezme pod svá křídla matku s dítětem, a právě proto je Burešová ve svém výběru velmi opatrná. Raději si na toho pravého počká, než aby šlápla vedle. Eva si je taky vědoma toho, že patří mezi slavné osobnosti a nevydělává zrovna málo peněz.

Využil by ji ke slávě?

O jejím jmění se některým mužům může jen zdát, a možná taky proto by toho někteří mohli využít. Po boku Burešové by se zviditelnil každý, ale sympatická herečka si nepřeje být nikým využívaná. Zatím to vypadá, že na nový vztah nespěchá, snaží se užívat si všeho, co jí život momentálně nabízí, a láska časem přijde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...