Kdy praskne Saša Hemala?

Není to tak dávno, kdy se o oblíbeném šoumenovi a moderátorovi Alexandru Hemalovi (63) hovořilo se znepokojením nad jeho zdravotním stavem. Neustále hubl a stěžoval si na bolesti.

Pak se ovšem zjistilo, že za potíže může nemocný žlučník. Saša ulehl na operační stůl, a vstal z něj jako jiný člověk. Svět byl zase krásný, moderátor se začal radovat ze života a jeho nová životospráva tomu rázem odpovídá: Svou dřívější váhu nejen dohnal, ale i bezpečně předehnal.

Začalo mu totiž neskutečně chutnat, což bylo vidět i na nedávném zahájení sezóny v Top Hotelu, kam dorazil s manželkou Vlastou (60). Zatímco ta na rautu zdvořile uždibovala, Saša se vrhl na masové lahůdky. Nedbal vůbec na to, že jeho košile má na břiše krajně napnuté knoflíčky, které hrozí uletět jako projektily.

Také vás může zajímat ...

Jak asi bude Saša vypadat za dalšího půl roku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...