Kdy přiznají, že spolu nejsou?

Nejznámější český hokejista Jaromír Jágr (46) je zdá se zase volný! S partnerkou Veronikou Kopřivovou (27) se na veřejnosti příliš neukazují, a když ano, zdá se, jako by to bylo pod nátlakem. Kde je tedy pravda?

Nikdo si není pořádně jistý, jak to nyní Veronika Kopřivová (27) s Jaromírem Jágrem (46) vlastně mají. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se jejich cesty v závěru loňského roku buď definitivně rozešly, nebo si dávají ve vztahu pauzu.

Také vás může zajímat ...
Jágr si myslel, že je pro něj ta pravá.

Poslední společná fotografie, kterou Veronika zveřejnila, je z října, a poté se jen začátkem roku zběžně pochlubila, že se na Jágra byla podívat na hokeji. Tento poslední počin však vypadal jako pouhý krok učiněný pod tlakem, aby lidé nespekulovali a dali jim delší čas k tomu, aby mohli v klidu oznámit rozpad jejich vztahu.

Kdyby se jednalo o kohokoli jiného, dalo by se předpokládat, že si dotyční jen chrání své soukromí. V případě Kopřivové je to přinejmenším zvláštní, protože vždycky velmi ráda informovala fanoušky o svém životě.

Není zřejmě ta pravá Jágr se dříve nechal slyšet, že by právě Veronika mohla být matkou jeho dětí. „Myslím , že jsem našel tu pravou,“ svěřil se zamilovaný sportovec. Jenže se zdá, že to nebyla tak docela pravda. Ani po třech letech nepřišla žádost o ruku, na kterou údajně mladá blondýnka netrpělivě čekala.

Spoustu zamilovaných fotek, kterými v minulosti plnila sociální sítě, nyní vystřídaly jen její vlastní obrázky a zážitky. Naznačila nečekaný konec vztahu Nedávno blondýnka navíc napsala na sociální sítě bez dalšího vysvětlení: „Zazvonil zvonec a jednoho příběhu je konec!“ Později pak sdílela podivné články o tom, proč si muži myslí, že stačí peníze, když ženy potřebují i jejich čas.

Jako by se snažila svému okolí naznačit, že se její vztah opravdu rozpadl, protože na ni hokejista kašlal a věnoval se pouze sám sobě.

Podivné je také to, že svátky a závěr roku trávili každý sám, když ještě vloni básnila blondýnka o tom, jak svému milému o Vánocích vyváří a peče. Je víc než jasné, že takhle partnerské štěstí určitě nevypadá.

Všichni už tuší, že se pár nejspíš na podzim rozešel, otázkou je, proč se k tomu ještě nepřiznali..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...