Kdy skončí jejich hádky?

Manželé jsou už desítky let, ale jak se zdá, jejich hádky nemají konce. MICHAL DLOUHÝ (51) má prý práce nad hlavu a na manželku ZUZANU (43) dle přátel už nemá čas.

Raději tráví čas v práci než se svojí ženou

Také vás může zajímat ...

On býval bohém, ale manželka ho, jak se proslýchá, zkrotila. Herec Michal Dlouhý (51) se údajně více než ženám prý teď věnuje práci. Nicméně ani tak se prý své ženě Zuzaně nezavděčí. Ta mu údajně neustále vyčítá, že si na ni nedokáže udělat čas a že ho raději tráví v práci.

Pokusil se tedy vymyslet řešení, aby byla jeho manželka šťastná a on měl konečně klid.

Vůbec to nepomohlo

Michal tedy vymyslel, že zavede společné středy. Znamená to prý, že každou středu si vezme volno v práci a bude se naplno věnovat jenom své milované manželce.Občas prý zajdou na večeři, do kina nebo třeba na masáž. Myslel si, že tím celou situaci vyřeší, ale bohužel se tak nestalo. O společných chvílích si prý neustále něco vyčítají, protože jiný den v týdnu na to údajně není čas.

Jejich manželství se pomalu, ale jistě hroutí a snad to manželé dokážou nějak vyřešit.

Nebo bude muset každý z nich jít svojí cestou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...