Když Felix šílí, Dáda se směje!

Nevěrný saxofonista a důchodový Casanova Felix Slováček (73) se s tím vážně nemaže anebo ho prostě nenapadlo, že se na to přijde. Možné je vše. Takže nikoho nepřekvapí, že k mnoha trapasům přidal zase jeden nový: koupil své milence Lucii Gelemové (33) drahý parfém.

Což by bylo v pořádku, kdyby nešlo o stejnou značku, kterou už léta kupuje své zákonité manželce Dádě Patrasové (60). Možná to bylo ve spěchu, nebo už je Felix ve svém věku popletený tak, že neví, co komu kupuje? Anebo má rád své jisté a chce, aby mu milenka voněla jako manželka?

Na Dádě je vidět, že ji už nepřekvapí nic, takže parfémový skandálek bere s nadhledem: „Když chce, aby mu milenka připomínala mě, tak je to vlastně dobře, ne?“ komentovala to se srdečným smíchem.

Také vás může zajímat ...

Dáda Patrasová

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...