Když máte citlivé zuby

Velmi důležité je začlenit do každodenní péče o ústní dutinu dobré návyky. Mezi ty patří zejména:

Pravidelné čištění zubů kartáčkem a mezizubním kartáčkem.

Také vás může zajímat ...

Správná ústní hygiena může pomoci zabránit stavům, které mohou vést ke zvýšené citlivosti. Pozor však na přílišné tlačení a také na časté drhnutí zubů. Pokud byste si čistila zuby kartáčkem příliš agresivním způsobem nebo častěji, než doporučují zubní lékaři, mohlo by to přispět k ustupování dásní a vést k opotřebování skloviny.

Používejte měkčí zubní kartáček.

Může pomoci snížit účinky agresivního čištění a chránit vaši sklovinu. Používejte zubní pastu pro zmírnění citlivosti zubů. Ta může poskytovat každodenní úlevu od bolesti způsobovanou citlivostí, je-li používána dvakrát denně. Choďte k zubaři. Pokud jste u svého zubaře nebyla posledních šest měsíců, domluvte si u něj návštěvu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...