Když milionář zchudne, ukáže se, zda ho má žena ráda

Její první manžel Josef Kokta má spoustu starostí jak zaopatřit svoji nynější rodinu.

Podle tvrzení jedné své velké kamarádky byl Josef Kokta v dětství skromný, milý a šikovný kluk. Tento pro všechny tak trochu záhadný chlapík se narodil roku 1957 v Benešově.

„Změnily ho asi až peníze. Když prodal billboardy na dálnici z Benešova do Prahy, což bylo v době, kdy nejvíc frčely, získal obrovskou sumu. V té době potkal taky tu Partyšovou,“ míní Koktova dobrá známá.

Také vás může zajímat ...

Někdejší multimilionář pohádkově zbohatl mimo jiné i v hudebním průmyslu, pracoval jako šéfproducent hudebního vydavatelství. Předtím vlastnil léta autoopravnu anebo podnikal v oblasti nemovitostí. Na špici se vyhoupl v době, kdy uzavřel obchod se známým americkým podniklatelem.

„Vlastnil jsem reklamní média, billboardy a reklamní pruhy na dálničních a silničních mostech, úspěšnou reklamní agenturu a obrovskou výrobní základnu reklamních prostředků, kde jsme vyráběli vše od vizitek až po známé megaboardy Mattoni.

V roce 2002 mou firmu koupil americký mediální magnát Rupert Murdoch. A to byl začátek mého konce,“ vzpomíná kdysi velmi bohatý Pepa Kokta. Také si kladete otázku, jak je možné přijít o stovky milionů? A domníváte se, že to nejde? Ba ne, podle Josefa Kokty to jde vlastně samo.

Jak říká jedno naše moudré přísloví: Lehce nabyl, lehce pozbyl. Jak sám Josef Kokta přiznává, měl na účtech tolik peněz, že se o nich normálním lidem ani nezdálo, a obrovskou chuť užívat si života.

A právě tahle chuť pořádně to roztočit jej o všechno připravila. Přišel druhý rozvod, třetí manželství a třetí rozvod, semlelo se toho zkrátka příliš: „Riskantní investování na americké akciové burze, světová krize, pád americké banky Lehman Brothers, pokles dolaru až na šestnáct korun za dolar, lehkovážnost, kamarádi, kterým jsem půjčoval,“ vypočítává lehkomyslník.

Topil se v penězích, až se utopil. Jeho vztahová bilance k začátku roku 2019 zní: tři rozvody, čtyři manželky, pět dětí. Z prvního svazku má syna, z druhého syna a dceru. Třetí manželství uzavřel s dívkou mediálně známou, jmenovala se Gabriela Partyšová (40), ta mu porodila syna Kristiána (11).

Svatbu si vystrojili v roce 2006, tehdy bylo Koktovi ještě do zpěvu, nějaká ta koruna mu ze stovek milionů od magnáta Ruperta ještě zbyla, a tak mohl uspořádat veselku snů. Ta se odehrála ve francouzském Cannes, svatební fotografie však nepůsobí příliš vkusně.

Nevěsta má mimo jiné obrovský dekolt, až příliš obrovský, ženichova svatební košile s velikými červenými květinami by se hodila spíš do špatné operety. Za krachem devět let trvajícího manželství stála mladičká, tehdy teprve osmnáctiletá dívka Ornella Štiková.

Nevěru sledovali čtenáři bulvárních novin takříkajíc v přímém přenosu. Ukázalo se, že postarší nevěrník žil v domnění, že se živá duše o malém románku s mladičkou vnadnou slečnou nedozví, zejména manželka ne.

To bylo od muže jeho věku značně naivní. Ornella snila o opaku: aby se to manželka dověděla co nejdřív, zažádala o rozvod a ona, Ornella, Pepu dostrkala k oltáři. Nejdřív to vypadalo, že štěstěna je nakloněna spíš té druhé, Partyšové.

Z prvního manželství s Koktou má syna.

Připadalo jí strategičtější ukázat Pepovi vlídnou tvář chápavé ženy a sázet na to, že nevěrníkovi poklesek odpustí, za což otec jejího syna slíbí, že slečinku ze svého života definitivně vymaže. A kajícník to slíbil.

Tuhle bitvu vyhrála manželka. Ale jak všichni víme, vyhraná bitva ještě není vyhraná válka. Teď byla na tahu Ornella. Zvolila zbraň hromadného ničení. Přišla s tím, že je s Pepou těhotná. A zasadila své sokyni smrtelný úder.

Za všechno může ten ďábelský Facebook, anebo, chcete-li, internet. Kokta byl opuštěný, protože ctižádostivá Gabriela Partyšová hodně pracovala a po večerech se občas také chtěla ukázat ve společnosti.

Osamocený Pepa tedy brouzdal po internetu, díky čemuž si na něho počíhala Ornella Štiková. Ulovila ho na horoskopy. Zeptala se ho, jaké je znamení, a hned usoudila, že její a jeho znamení se k sobě znamenitě hodí.

Zatím se vše odehrávalo jen na sociální síti. Prostě si ve vší počestnosti pouze psali. Řeklo by se, že v té době dvakrát rozvedený a potřetí ženatý podnikatel se do žádných dobrodružství raději už pouštět nebude, ale to by byl omyl.

Od psaní se dostali k telefonování. Jak uvedla Ornella, mnohem starší Pepa byl v tu dobu její vrbou a rádcem. Radil jí, jak na muže, kterak je pochopit. Po devíti měsících známosti na dálku byla Ornella se svou školní třídou na výstavě v Rudolfinu.

Na odpolední vyučování obnášející výtvarnou výchovu už nešla, protože ji něco napadlo. Napsala v esemesce Pepovi, že je v centru a má hlad. Zanedlouho měla na talíři mušle, belgické pralinky, ve sklenici víno.

Z restaurace se šlo do bytu v Pařížské, právě do toho, o němž Partyšová prohlašovala, že se musí prodat. Setkali se i na karlovarském filmovém festivalu, dokonce před zraky fotografů na jednom večírku.

A právě ve Varech mělo dojít k početí jejich dítě. Tam také manželka začala tušit, že se něco děje. Dala Koktovi nůž na krk a on si svůj facebookový profil okamžitě zrušil. Gábina Partyšová se to tehdy snažila zlehčovat: „Na Facebooku koketuje přece každej s každým.

Jsou to virtuální lásky, co z toho dělat vědu,“ prohlašovala s nadhledem. Ten ji později přešel. Těhotná Ornella si za pomoci své matky, velice energické Moniky Štikové (46), Pepu doslova vydupala. Ty dvě to dokázaly.

V lednu roku 2015 Ornella dovlekla Pepu k oltáři, ženil se počtvrté. Svatba byla k úžasu veřejnosti tajná, proběhla v pražské restauraci, ženich byl podle všeho oblečen daleko vkusněji než na své třetí svatbě v Cannes, na sobě měl tmavý oblek a světle modrou košili.

„Chtěli jsme komorní svatbu jen pro nejbližší,“ nechala se slyšet šťastná mladá paní. Již bývalá manželka Gabriela Partyšová Pepovi vzkázala, že mu přeje hodně štěstí a že jejich vztah je pro ni minulost.

Veselky se účastnil také malý Quentin Kokta (5), který se mamince Ornelle narodil v březnu roku 2013. Lid si Ornellu tak nějak automaticky označil za zlatokopku, ale tak jednoduché to kupodivu nebude.

Vždyť jejímu vousáčovi již delší čas zjevně teče do bot. Už dávno není milionář. A co horšího, topí se v dluzích a dostává obsílky o exekucích, ale jeho mladá žena s ním i nadále zůstává, mluví o něm s vlídností a je mu oporou též během všelijakých zdravotních obtíží.

O rodinné kase je schopná dokonce i žertovat, vždyť prohlásila: „Finančně je na tom Pepa podobně jako Trump, když měl dolar v kapse. Snad se to ale všechno otočí.“ A Pepa o ní prohlašuje: „Ornella mi šíleně zavařila, ale miluji ji dál.

“ .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...