Když se Sting a jeho žena po 10 letech brali, měli spolu už tři děti!

S manželstvím si dali pěkně na čas!

Slavný zpěvák Sting (65) a jeho žena Trudie Styler (62) jsou spolu více než čtvrt století. Trudie svého partnera přebrala své kolegyni a kamarádce a fanoušci Stinga jí dokonce obviňovali z rozpadu jeho skupiny!

Pokud by vám někdo řekl jméno Gordon Summer a dodal, že se jedná o velmi slavnou osobnost z hudebního světa, asi byste byli na rozpacích z toho, že nikoho takového neznáte. Sympatický zpěvák je totiž známý pod svoji přezdívkou Sting, což v angličtině znamená mimo jiné „žihadlo“. Nejprve se proslavil se skupinou The Police, od roku 1985 se vydal na sólovou dráhu.

V té době už ale rozhodně nebyl sólistou v soukromém životě. Po svém boku měl herečku a producentku Trudie Styler a páru už se dokonce narodily dvě děti.

Do manželství se ale nijak nehrnuli.

Také vás může zajímat ...

Byla jako poškozený anděl!

Trudie neměla moc snadné dětství. Mohla za to nehoda, která se jí stala ve dvou letech. Tehdy jí porazila dodávka. Odnesl to hlavně její obličej. Po zraněních jí zůstaly jizvy, které si do jejích 18 let vyžádaly několik plastických operací. Spolužáci ve škole jí říkali „zjizvená tvář“. Řadu let žila s pocitem, že není vůbec atraktivní.

To jí ale nezabránilo, aby úspěšně usilovala o hereckou kariéru. Se Stingem se poznala díky své dobré kamarádce, herečce Frances Tomelty (68). S Frances spolu hrály v divadle a navíc bydlely nedaleko sebe. Byl tu ale jeden háček: kamarádka byla v té době zpěvákovou manželkou. Sting se do Trudie zamiloval na první pohled.

Svůj dojem popsal takto: „Má světle zelené oči a přes levou tvář se jí táhne kolem oka jizva jako od zvířecího drápu. Kupodivu nijak nesnižuje její krásu. Připadá mi jako poškozený anděl.“ Stingova nevěra byla tehdy dost přetřásána v médiích a dával se jí za vinu i rozpad jeho skupiny The Police.

Jak on, tak Trudie toto složité období přežili, i když pro herečku to znamenalo utlumení kariéry.

Byla moc velkou celebritou na dobré role, proto se raději vrhla na dráhu producentky.

Sedm hodin v ložnici

Ti, kdo si mysleli, že se jedná o nějaký krátkodobý Stingův úlet, mohou i dnes, po více než třiceti letech, vidět, jak se spletli. Vztah slavného zpěváka a Trudie se stal jedním z nejpevnějších v showbyznysu. Měli spolu čtyři děti – vyšlo jim to pěkně v rytmu dcera-syn-dcera-syn. Vzali se až po deseti letech známosti, v době, kdy už tři z uvedených potomků byli na světě.

Podle toho, jak mluví o svém milostném životě, nevyhasla mezi nimi vášeň ani po tolika společných letech. Věnují se společně tantrickému milování, což prý obnáší až sedmihodinové radovánky v ložnici. „Jde o to, dodat každodenním běžným věcem, jako je třeba právě milování, příchuť posvátnosti,“ prohlásil Sting otevřeně. Dvojice je ale známá i díky své dobročinnosti – už léta financují organizaci pro záchranu amazonských pralesů, Trudie je patronkou nadace Eltona Johna (69) pro boj s AIDS a společně s manželem finančně pomáhají pacientům s rakovinou.

Chce prý utratit šest miliard!

Před časem se dostali Sting a jeho manželka před soudní dvůr kvůli tomu, že propustili kuchařku. Trudie prý dotyčnou zaměstnankyni vyhodila poté, co jí žena oznámila, že je těhotná. Soud slavná dvojice prohrála a musela zaplatit 25 tisíc liber. To jsou pro oba ovšem jen drobné – Stingův majetek se odhaduje na 6 miliard korun.

Z té částky ale prý toho jeho děti, včetně dvou z prvního manželství, moc nezdědí.

Většinu totiž hodlá zpěvák utratit ještě za svého života!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...