Když stařec Felix toká pod jabloní…

Saxofonista a láskou stižený podnikatel Felix Slováček (76) se svou příslovečnou odvahou ujel z Prahy se svou milenkou a oficiální partnerkou, výtvarnicí Lucií Gelemovou (37).

Také vás může zajímat ...

Na její chalupě v jižních Čechách oba dlí už přes měsíc a zdá se, že mezi nimi vládne skutečná partnerská shoda. Snad aby poškádlili osamělou Dádu Patrasovou (64) ve vile na Vinohradech, lípli na Instagram romantickou fotku z jarem se zelenícího libosadu u chaloupky.

Sice to vypadá, jako že se chlípný stařec těší na vnučku, ale nedá se oddiskutovat, že energie jara z fotek fičí ostošest. Osamělá Patrasová zatím, zdá se, rozčileně stepuje v obýváku a naléhá na dálku na manžela, že jejich vila si žádá urychlenou péči: „Je potřeba rozsáhlá rekonstrukce, okopat základy a zajistit, aby se do domu nedostávala vlhkost, protože teď je to hrozné!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...