Ke svému synovi se Brigitte Bardot vůbec nehlásila!

Musela rodit doma, protože by se kvůli novinářům nedostala do porodnice!

Život Brigitte Bardot (85) byl bohatý na vztahy, vdala se celkem čtyřikrát. Matkou se ale stala jen jednou, i když by s tímhle označením její potomek asi nesouhlasil.

Byla jedním z největších erotických symbolů minulého století a všichni ji máme zapsanou jako krásnou blondýnku. Ve skutečnosti byla ovšem hnědovláskou a v dětství měla komplexy z toho, že nosila brýle a rovnátka. Tenkrát by si nikdo nepomyslel, jak zanedlouho oslní celý svět.

Také vás může zajímat ...

Svatbu v patnácti? Přijď, až bude dospělá!

Jak Brigitte Bardot (85) vyrůstala, začala se měnit do krásy, čehož si všimla i její matka. Chtěla, aby se dcera stala modelkou a Brigitte uposlechla. Ačkoliv se jinak s rodiči nemusela, za tohle popostrčení vlastně může své matce být vděčná.

Díky tomu se totiž ocitla na obálce jednoho časopisu, kde si jí všiml režisér Roger Vadim (+72). Ten se do její kouzelné tváře ihned zamiloval, vyhledal jí a slíbil, že jí dostane k filmu a udělá z ní hvězdu.

Nutno přiznat, že to splnil, i když to vůbec neměl jednoduché, zejména s rodiči Brigitte. Dalo se trochu pochopit, že přísný otec nehodlal trpět, aby se jeho patnáctiletá dcera stýkala s mužem, který byl bohémem a ještě k tomu ruského původu.

Když přišel Roger požádat o ruku Brigitte, odpovědí byla namířená pistole v otcově ruce. Režisér si musel počkat, než byla kráska plnoletá.

Ani potom to nebyl žádný med, Brigitte si sice vzal, ale protože neměli zatím kde bydlet, museli strávit svatební noc u jejích rodičů – samozřejmě každý v jiné ložnici!

Ve filmu… a Bůh stvořil ženu.

Jeden film jí proslavil i rozvedl

Možná právě díky přísné výchově doma se Brigitte poté, co se osamostatnila, pořádně rozjela. Nijak ji nevadilo ukazovat se nahá. Pravdou je, že měla co předvádět. Určitě to ale brala i jako pomstu upjatým rodičům.

Brzy se Brigitte stala erotickým symbolem nejen celé Francie, ale většiny světa. Roger na ní měl silný vliv a dokázal jí samotné, že je i dobrou herečkou. Dal jí roli ve svém filmu …a Bůh stvořil ženu, jenže na to sám doplatil.

Partnerem před kamerou byl pro Brigitte Jean-Louis Trintignant (89). Krásná blondýna se do něho ale zamilovala a s Rogerem se rozvedla. Nekonal se ovšem žádný skandál a s mužem, který jí uvedl do života, zůstala i nadále v přátelském vztahu.

Nezůstala ani s Trintignantem. Mužů se kolem ní točilo čím dál víc. S jedním z nich, hercem Jacquesem Charrierem (83) neplánovaně otěhotněla. To byla pro kariéru hvězdy, která prorazila i v Americe, dost velká komplikace.

Chtěla spáchat sebevraždu!

Jacques odradil Brigitte od interrupce a nabídl jí manželství. Těhotenství si herečka odtrpěla a o dítěti v sobě psala později jako o „nádoru“ a „noční můře“. „Raději bych přivedla na svět psa,“ konstatovala. Rodila v domácím prostředí a bylo to náročné.

Do porodnice se nemohla dostat, protože novináři obléhali její dům. Mateřství si vůbec neužívala, dokonce se v té době pokusila o sebevraždu. Na venkovském sídle do sebe nacpala prášky a pro jistotu si podřezala žíly.

Zachránil jí rychlý převoz do nemocnice. S Jacquesem se pak rozvedla a syn zůstal v péči jeho rodiny. Brigitte o něj nejevila žádný zájem. Otec jejího dítěte prohlásil, že herečka opovrhuje lidmi, více má ráda zvířata a úplně nejvíc sebe sama.

Své „ano“ řekla Brigitte později ještě dvěma mužům. Prvním byl německý milionář Günter Sachs (+78), který prý jako projev lásky zasypal její zahradu růžemi z přelétajícího vrtulníku. Dalším a posledním se stal průmyslník a politik Bernard d´Ormale (79).

Ze světa showbyznysu odešla Brigitte ve čtyřiceti letech, na rozloučenou se ještě nechala vyfotit pro magazín Playboy. Od té doby se věnuje převážně boji za ochranu zvířat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...