Ke zranění přišla během nehody?

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (62) přišla ke zranění? Říká se, že opilcům přeje štěstí, to ale zřejmě v jejím případě moc neplatí. Ačkoliv se snažila svůj úraz zpevněný modrou ortézou schovat, nevyšlo jí to! Jedná se skutečně o zranění z autonehody, při které jí naměřili v dechu 2,5 promile alkoholu a nabourala do auta hledaného Ukrajince?

Také vás může zajímat ...

Dáda se k ničemu podle informací nechtěla vyjadřovat. Také je pravdou, že se na veřejnosti moc neukazovala, a pokud ano, byla vždy zcela zahalená. Také existuje možnost, že se zranila doma nebo při jedné z procházek venku na zmrzlém chodníku, ale proč by to v takovémto případě Dáda skrývala? Sice to není kdovíjaký módní výstřelek, ale stydět se za to určitě nemusí.

Nebo snad ano?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...