Kelly Family hlásí velký comeback

Budou o ně ještě stát?

Už brzy se tato početná rodinka vydá na turné po Evropě.

Slavná hudební skupina The Kelly Family, která se v 90. letech proslavila takovými hity jako An Angel nebo Roses of Red a plnila největší koncertní haly v Evropě, opět vyráží na turné. Zpívající rodina dokonce natáčí nové album a na turné s názvem We Got Love zazní i píseň, kterou pro KATHY KELLY (53) složil slovenský hudebník NORBERT PETICZKÝ (30). Fanynky ale budou zřejmě zklamané.

Rodinná sestava totiž nebude kompletní. Miláček dívek PADDY (39) bude zřejmě opět chybět. V roce 2002 se devítičlenná kapela rozpadla poté, co se nejpopulárnější člen Paddy rozhodl kvůli psychickým problémům stáhnout do ústraní. Několik let dokonce strávil v klášteře a chtěl se stát mnichem. Od té doby popularita Kelly Family nezadržitelně upadala.

O comeback se skupina pokoušela již dříve, a dokonce i za hostování Paddyho, který se ale vydal na vlastní dráhu. Kelly Family nyní sází na to, že na ně fanoušci v Česku, na Slovensku a v Polsku ještě nezapomněli.

Také vás může zajímat ...

Právě v těchto zemích vedle Německa a Rakouska měla skupina na vrcholu své slávy největší úspěchy a válcovala žebříčky hitparád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...