Kelly Family hlásí velký comeback

Budou o ně ještě stát?

Už brzy se tato početná rodinka vydá na turné po Evropě.

Slavná hudební skupina The Kelly Family, která se v 90. letech proslavila takovými hity jako An Angel nebo Roses of Red a plnila největší koncertní haly v Evropě, opět vyráží na turné. Zpívající rodina dokonce natáčí nové album a na turné s názvem We Got Love zazní i píseň, kterou pro KATHY KELLY (53) složil slovenský hudebník NORBERT PETICZKÝ (30). Fanynky ale budou zřejmě zklamané.

Rodinná sestava totiž nebude kompletní. Miláček dívek PADDY (39) bude zřejmě opět chybět. V roce 2002 se devítičlenná kapela rozpadla poté, co se nejpopulárnější člen Paddy rozhodl kvůli psychickým problémům stáhnout do ústraní. Několik let dokonce strávil v klášteře a chtěl se stát mnichem. Od té doby popularita Kelly Family nezadržitelně upadala.

O comeback se skupina pokoušela již dříve, a dokonce i za hostování Paddyho, který se ale vydal na vlastní dráhu. Kelly Family nyní sází na to, že na ně fanoušci v Česku, na Slovensku a v Polsku ještě nezapomněli.

Také vás může zajímat ...

Právě v těchto zemích vedle Německa a Rakouska měla skupina na vrcholu své slávy největší úspěchy a válcovala žebříčky hitparád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...