Keltský horoskop

Vyzkoušejte, jaké jste znamení dle pradávného horoskopu starých Keltů!

Poznejte i vy moudrost starých Keltů, našich dávných prapředků. Na rozdíl od astrologie, která má 12 znamení, je v keltském horoskopu znamení hned 13. Nesou také jména ze zvířecí říše a ukážou vám, jaká síla podle přírody ve vás hluboce dřímá…

Jelen (24.12. – 20.1.)

Jste – li narozena ve znamení jelena, máte velké ideály a touhy. Jste zkrátka přesně jako jelen. Hrdost a ušlechtilost je vám vlastní a kladete důraz na spravedlnost a tvrdou práci. Od nových úkolů jelena nic neodradí, a to díky trpělivosti, důkladnosti a vytrvalosti.

Také vás může zajímat ...

Kočka (21.1. – 17.2.)

Pokud jste narozena ve znamení kočky, jste intelektuálně založená. Podobně jako kočka máte vyvinutý šestý smysl. S tím také souvisí schopnost bleskově se rozhodovat a rychle přijít na podstatu věci. Kočky jsou laskavé, rádi pomáhají a nemají zlé úmysly.

Had (18.2. – 17.3.)

I když jako hadi navenek působíte chladně, jste velmi citlivá, zvídavá a přemýšlivá. Máte ráda mít situaci pod kontrolou a snadno si poradíte se všemi problémy. Nesnášíte, když někdo jedná nefér a jakmile vás někdo podrazí, druhou šanci už mu nedáte.

Liška (18.3. – 14.4.)

Lišky bývají mazané, mají smysl pro humor, inteligenci a spoustu energie. Milují nejrůznější dobrodružství a umějí dokonale vyprávět příběhy. V ty dokáží přetvořit jakoukoli životní zkušenost. Přátelé narození v lišce vám zůstanou na celý život.

Býk (15.4. – 12.5.)

Stejně jako býk jste i vy silná, milující a stabilní. Lidé se na vás obracejí, když jsou v úzkých a potřebují si promluvit s někým, koho jen tak něco nerozhází. Dokážete vždy udělit skvělou radu, máte skvělý vkus a tajemství z vás nikdo nedostane.

Mořský koník (13.5. – 9.6.)

Pokud jste se narodila ve znamení mořského koníka, máte velké charisma, perfektní paměť a dokážete se bez problémů přizpůsobit jakémukoliv prostředí. Vyznáte se ve financích a právních záležitostech, které dokážete využít ve svůj prospěch.

Střízlík (10. 6. – 7. 7.)

Malý ptáček střízlík je empatický a citlivý, stejně jako vy. Jakoukoliv krizi hravě překonáte, protože když je potřeba, dokážete přemýšlet chladně a strategicky. Jste ochranářský typ a rozveselíte přátele i rodinu, utiší rozhádané kolegy a zažene každou bouři.

Kůň (8.7. – 4.8.)

Lidé ve znamení koně disponují šestým smyslem, pokud jde o strategii, a vnitřním kompasem, který jim nedovolí uhnout z cesty. Téměř nikdy nesmutníte a jste neskutečně půvabná. Jste přirozený vůdce a ostatní vám hned důvěřují.

Losos (5.8. – 1.9.)

Zrozenci lososa jsou citliví a mají velkou fantazii. Máte jasné vize, ale často létáte v oblacích. Ne vždy posloucháte svou vyvinutou intuici, občas dáte přednost srdci. Okolí vás často nechápe, protože potřebujete hodně samoty, odkud čerpáte svou sílu.

Labuť (2.9. – 29.9.)

Jako ušlechtilá labuť máte i vy noblesní chování a kladete velký důraz na čistotu. Jste rafinovaná a ušlechtilá a máte smysl pro spravedlnost. Nevěru nikdy neodpouštíte, ale v méně závažných zklamáních umíte dát druhému ještě druhou šanci.

Motýl (30.9. – 27.10.)

I v časech smutku umíte, stejně, jako motýl, mávnout křídly a povznést se. Kdykoliv se zdá něco ztracené a beznadějné, motýl se stejně dokáže radovat, protože ví, že všechno nějak dopadne. Všude, kde se objevíte, se všem vždycky spraví nálada.

Vlk (28.10. – 24.11.)

Stejně jako vlk jste statečná, dravá, odvážná, zásadová a nesnášíte kompromisy. Máte spoustu vnitřní síly a energie a svou pravdu si umíte hájit přede všemi. Občas se zatouláte jako osamělý vlk. Společně ale tvoří smečku, která je pro vás důležitá.

Sokol (25. 11. – 23. 12.)

Pokud jste se narodila ve znamení sokola, milujete svobodu nadevše a nikdy si ji nenecháte vzít. Jste velkorysá a dobrosrdečná, štědrá a zábavná. Nesnášíte předsudky a opovrhujete těmi, kteří je mají. Když něco chcete, jdete za tím ze všech sil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...