Kerestešová má prý výpadky paměti

Diváci, kteří přivítají v Ordinaci v růžové zahradě opět sympatickou herečku slovenského původu Andreu Kerestešovou-Růžičkovou (34), netuší, kolik úsilí se za návratem loktařky MUDr. Mariky Lukáčové skrývá.

Jak herečka přiznala, během roku na mateřské dovolené se synem Tobiášem prodělala jisté mentální změny neboli šišlání na miminko a přemýšlení v mateřské rovině Andreu trochu zjednodušily. Což jí přináší potíže, když si má zapamatovat věty ze scénáře. „Hůř se mi učí texty, na začátku to bylo dost těžké přepínat. Když jsem doma s dítětem, komunikace je o mnoho jednodušší,“ přiznala herečka.

Také vás může zajímat ...

Zda ale klapky kazí nebo nekazí, to divák nepozná. Jisté je, že její doktorku čeká další převrat, výměna partnera a příchod nového primáře.

Tak uvidíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...