Kerestešová terčem nadávek kvůli Ordinaci!

Snad to je tím, že se předtím proslavila jako superkladná Eva v seriálu Vyprávěj, takže když teď Andrea Kerestešová (31) hraje šílenou mrchu Mariku v Ordinaci, je to pro některé diváky šok.

Do televize Nova jí chodí drsné anonymy, které jí produkce raději ani neukazuje. Přestože jsou převážně od divaček, bývají dost vulgární. Často se jí stává, že jí teď ve veřejných dopravních prostředcích babičky probodávají ostrými pohledy, občas přijde i nenávistná poznámka. „Ale přes pusu mi zatím nechtěl dát nikdo,“ říká Andrea. Ale pozor, ono to bolí i holí přes hlavu! A to herečka zdůrazňuje, že se potvoře Marice snaží dodat i trochu lidskosti. „Opravdu mě ty reakce lidí překvapují,“ dodávám s tím, že ona přece žádná mrcha v životě není. Může se ovšem klidně stát, že scénáristé udělají veletoč a najednou bude z kariéristky pouhá oběť. V Ordinaci už se osudy postav převrátily několikrát.

Andrea Kerestešová v seriálu Vyprávěj

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...