Klára Issová: Konečně má chlapa!

Vadí mu media?

Zvládne její přítel mediální slávu?

K dyž už, tak se vší parádou. To si nejspíš řekla herečka KLÁRA ISSOVÁ (38), když se rozhodla, že poprvé ukáže veřejnosti svůj nový objev, s nímž má údajně randit už přes půl roku. A učinila tak právě na prestižním mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech přímo na červeném koberci. Jenže prý její partner JAKUB není ze showbyznysu.

Pracuje pro jednu britskou firmu a je i velký sportovec, a tak je otázka, jestli se přítomných fotografů a novinářů příliš nezalekl. „Musím říct, že to zvládá s klidem. Zvládá to opravdu dobře. Říkali jsme si, že si to užijeme,“ nechala se slyšet herečka krátce po zahájení filmové události roku. Nejspíš musela svého přítele na takovou akci dobře psychicky přiravit.

Ale jestli se jí to povedlo nebo ne, to ukáže až čas.

Také vás může zajímat ...

Teď už bude mediálně známý i on a ne každý dokáže showbyznysový život ustát bez následků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...