Klára Issová: Osm let v depresi!

Když před osmi lety herečku Kláru Issovou (37) opustil režisér David Ondříček (47), kterého ale předtím při natáčení filmu Grandhotel (2005) odvedla od manželky a dítěte, vypadalo to málem na vraždu nebo sebevraždu!

Takové zoufalství a hysterie se Kláry zmocnila! Přebrala jí ho totiž nemilosrdně její vlastní sestřenice Martha Issová (35), která si s režisérem vzápětí pořídila malou dcerku. Klára přiznala, že je velmi nejistá, úzkostná a rozchod s životní láskou ji natolik zasáhl, že navštěvovala psychologa a celé roky pracovala na zvýšení svého sebevědomí.

Klid jí přinesla až meditace, jóga a různé ezoterické metody. Už má jasno i ve svých v partnerských vztazích! „Pochopila jsem, že ujít s někým jen určitý kus cesty není nic špatného.

Už jsem se zbavila programu, že vztah musí vydržet do konce života,“ říká Klára, která už nevisí ani na svém největším životním přání: Mít děti.

Také vás může zajímat ...

Martha Issová, David Ondříček

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...