Klára Trojanová: Prchá od rodiny?

Potřebuje si odpočinout

Našla si skvělý ventil, jak se pořádně uvolnit

Herečka KLÁRA TROJANOVÁ (45) kvůli péči o své čtyři děti upustila od herectví a snažila se být především dobrou mámou a oporou celé své rodině. Zázemí dělala nejen pro své syny, ale i manžela IVANA TROJANA (52), kterému se v pracovním životě v posledních letech naopak velmi daří. Jenže mít na starost pět chlapů, to dá křehké ženě, jako je Klára, pěkně zabrat.

Není divu, že se nedávno přiznala, že už je předávkovaná testosteronem.

Od chlapů utíká za holkami

„Obecně u nás panuje takový chaos, že sednout si v osm večer k televizi je v podstatě nemožné. Samozřejmě pokud nedávají v televizi nějaký super sportovní přenos, přes to pak nejede vlak,“ popsala nedávno domácí atmosféru herečka. Nyní prý Klára, která dlouho bojovala i s psychickými problémy, začala cítit, že potřebuje takzvaně vypustit.

Také vás může zajímat ...

„Zjistila, jsem, že mě baví s holkama jen tak krafat,“ uvedla.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...