Klepl se našel. Žije!

Záhadné zmizení labilního herce Bohumila Klepla (60) má konečně vysvětlení. V létě vážně boural na skútru, na konci září zkolaboval přímo při představení ve Studiu DVA a od půlky října zmizel, doslova se vypařil.

Vzbudil tím zděšení u kolegů, protože byl nedostupný i na mobilu a panovaly obavy, zda snad v záchvatu depresí neprovedl něco neodvolatelného. Podle některých zpráv si ale oblíbený Bob dopřával na doporučení lékařů úplný odpočinek, proto se ponořil do ilegality pomalu jako parašutista, a střídal, dokonale zakonspirován, úkryty.

Také vás může zajímat ...

Už se skrýval u přítelkyně, u maminky, a nyní je údajně na neznámém místě v Brdských lesích.

Podle ředitele Studia DVA Tomáše Přenosila (35) se ale herec zotavuje a na veřejnosti už se objevil, odehrál představení ve Studiu DVA a zase ujel, ale v pořádku ještě zjevně není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...