Klepla přísně hlídá maminka

Dlouhá léta si herec Bob Klepl (60) užíval nevázaného života, létal z květu na květ a žádná noční hodina mu nebyla výstrahou. Netušil, že zlom do života mu přinese až takřka důchodový věk.

Nastěhoval si do bytu maminku Natalii Ogandžanovou (85), která je na něho přísná a aférami otřískaný umělec se vrátil do středoškolských let. Musí být povinně doma do deseti večer, jinak hrozí, že dostane tak jako kdysi „zaracha“. „Maminka je Arménka, je velmi vitální a ze mě se stal šestnáctiletý kluk, který musí poslouchat,“ stěžuje si Bob.

Také vás může zajímat ...

„Sleduje do pozdních nočních hodin ze záclonky, jestli už jdu a potom dělá, že spí.“ Čerstvý šedesátník musí poslouchat na slovo a neexistuje, aby si přivedl přítelkyni. Ve svém pokoji se navíc nesmí zamykat.

Maminka má vždycky pravdu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...